Vannas istaba un tās nozīmība mājās

Jan 7, 2018 by

tualetes podi akcijaIkvienai telpai mājoklī ir sava īpaša nozīme, un ikvienā telpā vēlamies justies labi, tāpēc arī to iekārtojot, pievēršam īpašu uzmanību detaļām un sīkumiem, kas liks telpai būt omulīgākai un mājīgākai. Kā guļamistabu iekārtojam ar īpašu rūpību, pārdomājot, kā ērtāk novietot gultu un citas mēbeles, tā arī vannas istabu iekārtojam ar īpašu domu.

Tiesa, vannas istabā vairāk uzmanības pievēršam tam, lai to būtu vieglāk kopt un tīrīt, jo, tāpat kā virtuvē, vannas istabā vairāk tiek lieti ūdeņi, notiek drēbju tīrīšana, un vairāk nonāk netīrumi un dubļi, kā citās telpās. Tomēr ne tikai kopšanai un tīrībai šajā telpā jāpievērš uzmanība – jārūpējas arī par to, lai vannas istabā jūtamies ērti.

Lai ikviens priekšmets, ierīce vai santehnikas vienība būtu novietota tā, lai pa telpu būtu ērti pārvietoties un nebūtu jāspiežas garām, piemēram, veļas mazgājamajai mašīnai, lai nonāktu pie dušas un tamlīdzīgi. Bieži vien pilsētu dzīvokļos ar plašām telpām nevaram lepoties, tāpēc jāpieliek izdoma un rūpīgi jāsaplāno – kur katra ierīce atradīsies.

Ja vannas istaba ir atdalīta no tualetes telpas, paliek vairāk vietas, kur izplānot ierīču atrašanos. Savukārt tualetes pods ir ļoti būtiska santehnikas vienība mājās, bez kura, pirmkārt, nu nekādi nevar iztikt, otrkārt – kuru vēlamies ērtu un pareizi novietotu. Piemēram, ja tomēr telpa ir viena – gan vannai gan tualetei, tad par poda novietojumu (kaut vai novietojuma virzienu, jo visu santehnikas un kanalizācijas izvades sistēmu mainīt nevaram) ir jāpadomā īpaši rūpīgi, lai atrašanās uz tā būtu komfortabla (nesaliecoties deviņos līkumos, vai neatduroties ar ceļgaliem pret pretējo sienu).

Arī tualetes podi ir dažādi (ne tikai uz grīdas novietojami, bet arī pie sienas piestiprināmi – te gan jāskatās pēc kanalizācijas izvades sistēmas, lai gan pielāgot iespējams teju visu), un, ne vienmēr cenā lēti, tāpēc, pērkot un meklējot jaunu tualetes podu mājoklim, ir vērts pievērts uzmanību tam, kuros veikalos ir kāda cenu akcija (skatīt tualetes podi akcija, kur tualetes podi nopērkami par zemākām cenām. Palūkojoties veikalu piedāvājumos, varam atrast klozetpodus, kas maksā, sākot no 50 līdz 200 eiro (un visticamāk arī vairāk, tomēr tie jau ir specifiskāki un atbilstoši daudz prasīgākam pircējam).

Tomēr, lai arī vēlamies ērtumu un komfortu ikvienā mājokļa telpā, ne obligāti ir jāiegādājas dārgs un moderns tualetes pods. Galvenais, drīzāk jānoskata tāds, kas atbilst mājokļa santehnikas sistēmai. Ja varam atvēlēt līdzekļus, un vēlamies, lai tualetes pods arī izskatītos pēc dizaina elementa, ne tikai vienkārši praktiskas santehnikas mājās, varam ieguldīt nedaudz vairāk līdzekļu – modeļu un veidu patiesībā ir ļoti daudz, kas izvēles iespējas dara tikai plašākas.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *