Vannu veidi un formas – Daudzveidīga izvēle!

Aug 21, 2016 by

vannaLai gan arvien vairāk mūsdienās vannas istabās vannu vietā ir dušas, tomēr tie, kuriem ir vanna, zina, cik labi ir relaksēties tajā pēc nogurdinošas darba dienas. Modes tendences attīstās, tāpēc vannas nu jau ir kļuvušas par interjera elementu, ko nepieciešams rūpīgi izvēlēties, lai tā iederētos vannas istabā, kā arī būtu funkcionāli noderīga. Šajā rakstā vēlamies pastāstīt par vannu veidiem, kā arī to formām, lai Tu varētu izvēlēties sev piemērotāko vannu.

Brīvi stāvošās vannas

Brīvi stāvošās vannas ir kā dizaina objekts. Šādas vannas gan parasti izmaksu ziņā ir dārgākas, kā arī smagākas, jo to ražošanā tiek izmantotas speciālas tehnoloģijas, kas izveido stabilu vannas konstrukciju, padarot to par pievilcīgu vizuālu objektu.

Paneļu vanna

Šis ir viens no izplatītākajiem vannu veidiem visā pasaulē. Šādas vannas lieliski iederas arī vannas istabās, kuru platība nav tik liela. Paneļi visbiežāk tiek izgatavoti no akrila, koka, kā arī dažādiem citiem materiāliem, tāpēc ikvienam ir iespēja piemeklēt paneļu vannu tieši pēc saviem ieskatiem.

Iebūvējamā vanna

Ja vannā netiek izmantots panelis, tad jebkuru vannu ir iespējams izveidot par iebūvējamu. Iebūvējamās vannas ir iespējams iebūvēt gan pie sienas, gan stūrī, kā arī nišā. Var izklausīties neticami, bet vannas ir iespējams iebūvēt pat grīdā, protams, tas ir viens no sarežģītākajiem, kā arī tehnoloģiski grūtākajiem variantiem, tomēr vizuāli šādas vannas ir ļoti pievilcīgas.

Izvēlies sev tīkamāko jau tagad: http://220.lv/lv/majai-un-remontam/santehnika/vannas

Vannu formas

Protams, vannu piedāvājumā ir dažādu formu vannas, tāpēc atliek tikai izvēlēties savām vēlmēm tīkamāko vannu, kas atbilstu Tavai gaumei. Vienas no populārākajām vannām, neapšaubāmi ir taisnstūra vannas, tās arī galvenokārt ir sastopamas vannas istabās. Tāpat populāras ir arī stūra vannas, kas aizņem salīdzinoši mazāk vietas nekā taisnstūra vannas. Ir pieejamas arī apaļas, kā arī ovālas formas vannas. Savukārt tiem, kuriem gribas neordināru vannu, ir iespējams iegādāties arī neregulāras formas vannas, kas lieliski iederēs vannas istabā arī kā dizaina objekts.

Mūsdienās tehnoloģijas attīstās, tāpēc arī vannas tiek piedāvātas ar dažādiem papildinājumiem. Piemēram, ir iespējams iegādāties vannas, kas aprīkotas ar masāžas sistēmu vai arī ar dušas sieniņām. Šādas vannas ļauj patīkami relaksēties un baudīt ūdens procedūru. Tāpat ir iespējams piemeklēt vannas pēc to krāsas. Sen vairs nav tie laiki, kad varēja iegādāties tikai baltas krāsas vannas. Tagad to klāsts ir ļoti plašs un ir iespējams iegādāties arī citās krāsās. Neatkarīgi no tā, kuru vannu Tu izvēlēsies iegādāties, Tavs ķermenis noteikti būs par to pateicīgs. Dušā mēs varam ieiet un noskaloties, tomēr ķermenis vēlas papildus rūpes, un vanna to spēj sniegt. Ieliec tajā vannas putas, iegulies un baudi!

 

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *