Veidi, kā atrast un pasniegt unikālas dāvanas

Oct 8, 2013 by

unikāla dāvana dalder.lvTas var būt diez gan nervus kutinoši atrast ideālo dāvanu, īpaši jau tāpēc, ka gadā parasti ir ļoti daudz dažādu svētku vai dzīves situāciju, kurās atkal jau nepieciešams sagādāt jaunu, vēl nebijušu pārsteigumu. Lai atrast dāvanu, kas patiktu tās saņēmējam, iepriecinātu to un būtu noderīga nozīmē, ka nepieciešams domāt dažus gājienus uz priekšu un izzināt apdāvināmā personību un dzīves izpratni, lai maksimāli tuvu pietuvinātos ideālās dāvanas iegādei.

Dāvana jebkuram dzīves gadījumam

Lai Jums palīdzētu, zemāk rakstā ir minēti vairāki ieteikumi, pēc kuriem vadoties varēsiet izdomāt kādā veidā lai sagādā atmiņā paliekošu dāvanu vecākiem, vecvecākiem, draugam, mīļotajam cilvēkam vai kādam citam.

 

1.      „Prāta vētra”

Apsver apdāvināmā personību un viņa dzīves veidu. Veic klasifikāciju: sieviete vai vīrietis, jauns vai vecs un pēc tam sadali to visu vēl sīkāk. Vai viņš ir aktīvs vai labprātāk pavada laiku mājās pie televizora ekrāna?  Kādi ir viņa hobiji un intereses? Kad esat veikuši labu analīzi par šo personu, dāvanas izvēles process būs vieglāks.

 

2.      Izvēlies hobiju vai intereses

Bieži vien ar dāvanu var trāpīt desmitniekā, ja to velta personas hobijam. Pieņemsim, ka meklējat dāvanu savai mātei un viņas sirds lieta ir dārzkopība. Šeit jau lieki teikt priekšā, ka dāvanai ideāli derēs viss ar dārzkopību saistītais: dārza piederumi, sēklas, dārza dekori u.c. Ne tikai jauka, bet arī ikdienā noderīga dāvana.

 

3.      Izvēlies personalizētu dāvanu

Personalizētu dāvanu var sagatavot pavisam vienkārši, piem., pasūtot dāvanu internetā, pievienojot kādu jautru vai mīļu tekstu (uzdruka uz apģērba, priekšmetiem). Vēl iespējams iegādāties dāvanu kartes. Piem., ja zini, ka apdāvināmais aizraujas ara sportu vai aktīvo atpūtu, vari uzdāvināt lidojumu ar paraplānu, izbraucienus ar kvadraciklu, peintbola spēles apmeklējumu u.c. Ja meklējat šādas aktivitātes Latvijā, attiecīgās dāvanu kartes aktīvai atpūtai un sportam var iegādāties Dalder.

 

Neatkarīgi no tā, kādu dāvanu beigu beigās sagādājat, vadoties pēc šiem dažiem ieteikumiem tā noteikti būs daudz oriģinālāka nekā, piem., klasiskā nauda aploksnē. Ļaujiet vaļu fantāzijai un sarūpējiet jaukas dāvanas, ko tās saņēmējs atcerēsies ar smaidu!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *