Vēlies jaunu sētu!? Ienāc Tvora.lv

Feb 23, 2014 by

metala setas tvora.lvJa gribi norobežot savu privātmāju un tai piegulošo zonu, norobežo to ar labas kvalitātes sētu.  Sētas tiek izgatavotas precīzi pēc individuāla pieprasījuma, jo tie ir plašā krāsu piedāvājumā un pēc lieluma pārveidojami pasūtītāja vēlmēm.

Plašu zonu norobežošanai biežāk izvēlas koka žogu risinājumu. Koka žogu pasūtīšanā var izvēlēties: -vienpusējo vai divpusējo dēlīšu pārklājumu;-horizontālu vai vertikālus fasādes koksnes dēļu novietojuma posmus. Somijas priedes koksne garantēs materiāla izturīgumu pret ārējās vides ietekmi, ilgi noturēs sākotnējo  izskatu un ilgi kalpos.

Ja piemājas teritorija ir neliela, var nolemt par masīvāku risinājumu, kā piemēram akmens sētu no Gabioni. Akmens žoga konstrukcijas var būt kā ornamentāls elements pagalmā vai paaugstinājums uz iebraucamā ceļa. Īstenojot ideju par akmens sētu, var izvēlēties – ar akmeņiem aizpildītās metāla konstrukcijas var būt masīvi paneļi vai pamatīgi stabi starp koka dēļiem vai metāla sētas plātnēm. Akmens konstrukcijas var izgatavot dažādos izmēros gan žogam, gan arī, piemēram, dārzam un piemājas teritorijas iekopšanai u.tml.

Moduļsētas un bloku sistēmas žogi

Žoga celtniecībā var īstenot arī bloku sistēmu. Tādam risinājumam ir 2 varianti: plātņu un iežogojuma. Moduļu sistēmas sētas ražo no Aluzinic dēļiem, jo tie paredz būves konstrukcijas izturību un ilgu kalpošanas laiku. Materiālam pretkorozijas īpašības spēj nodrošināt oksidēta plēve, kas rodas ,mijiedarbojoties skābeklim un alumīnijam. Bloksistēmas žogu celtniecībā tiek lietoti granīta piedevas, dabiskā griezuma celtniecības – TO un SU – bloki..

Metāla profila žogi, akmens sētas, mobīlās sētas – meklē Tvora.lv!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *