Velosipēdi praktiskiem braucējiem

Jul 8, 2013 by

Velosipēdi prakstiskiem braucējiemIr dzirdēts, ka cilvēki saka, ka viņiem līdz darba vietai pavisam ātri un viegli ir nokļūt ar kājām, taču daudz ātrāka nokļūšana būs ar velosipēdu. Liela daļa atklājusi unikālu iepirkšanās vietu – interneta veikalu 220.lv, kur netrūkt lielisku sporta un atpūtas preču piedāvājumu klāsta.

Interneta veikalā 220.lv velosipēdi praktiskiem braucējiem pieejami par īpaši zemām cenām. Šobrīd par maciņam draudzīgu samaksu ir gan sieviešu, gan vīriešu un pat bērnu velosipēdi. Izvēlies kādu no klasiskajiem, modernajiem un ekskluzīvajiem velosipēdu modeļiem. Pēdējās nedēļas pirktāko preču topā ir sieviešu velosipēds Leader Elysee Lady CTB, velodators – spidometrs Profex ar 25 funkcijām, bērnu velosipēds Dino Hot wheels 12” un daudzas citas preces.

Katram velosipēda īpašniekam savs velosipēds noteikti ir dārgs un unikāls, jo īpaši, ja tas aprīkots ar atbilstošiem aksesuāriem. Interneta veikals 220.lv ir īpaša iepirkšanās vieta, jo tajā vienviet ir atrodamas dažādas preces, tostarp arī aksesuāri velosipēdiem. Velosipēda saslēdzēji jeb slēdzenes ir vajadzīgi jebkuram velosipēda īpašniekam. Tā ir nepieciešamība, jo nodrošina lielāku aizsardzību pret velosipēda zādzībām.

Braucot ar velosipēdu nevajadzētu aizmirst arī par drošību. Ja ir kāds, kas piekodina, ka ķiverei galvā ir jābūt brauciena laikā, tad vērts ieklausīties šajos vārdos. Jo ķiveres nepieciešamība ir īpaši aktuāla pašiem mazākajiem braucējiem – bērniem, tāpēc tās iegādei naudu nevajadzētu taupīt. Interneta veikalā 220.lv ir pieejamas dažādas ķiveres, kas paredzēta tikai riteņbraukšanai, kā arī speciāli izstrādātas ķiveres bērniem.

Iepirkšanās internetā sagādās prieku visai ģimenei. Ja plāno kaut ko pasūtīt, tad neaizmirsti apjautāties pārējiem ģimenes locekļiem, varbūt ir kāda cita prece atpūtai un brīvajam laikam, ko kāds no viņiem vēlas pasūtīt. Reģistrējies interneta veikala 220.lv mājas lapā, kļūsti par jaunu klientu un katru dienu saņem jaunākās ziņas par aktuālajiem piedāvājumiem savā e-pastā.

Atceries, ka par velosipēda tehnisko stāvokli arī vajag rūpēties, tāpēc regulāri veic tā apkopi, nenovieto tiešos saules staros un centies pasargāt arī no lietus, piemēram, iegādājies velosipēda lietus pārklāju un aizmirsti par šādām problēmām.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *