Velosipēdu piedāvājums interneta veikalā 220.lv

Jun 6, 2013 by

VelosipēdiInterneta veikalā 220.lv plašā klāstā tiek piedāvāti visdažādākie velosipēdi. Šeit varēsi iegādāties velosipēdus visai ģimenei, jo tiek piedāvāti gan vīriešu, gan sieviešu, gan bērnu un pusaudžu velosipēdi. Atbilstošāko velosipēdu iespējams piemeklēt arī atbilstoši riteņbraukšanas paradumiem – piedāvājumā ir kalnu, pilsētas un šosejas velosipēdi.

Iepirkties interneta veikalā 220.lv ir izdevīgi vairāku iemeslu dēļ. Te apskatīt velosipēdus un izvēli izdarīt varēsi nesteidzīgi jebkurā sev izdevīgā laikā un vietā. Interneta veikala mājas lapā ir publicētas velosipēdu bildes, kā arī tiem ir pievienoti plaši apraksti. Ja būs nepieciešama vēl sīkāka informācija, to labprāt sniegs interneta veikala laipnie pārdevēji. Interneta veikala 220.lv piedāvātās cenas ir zemākas nekā specializēto velosipēdu veikalu cenas.

Šobrīd interneta veikalā 220.lv vispārdotākie ir bērnu velosipēdi, piemēram, velosipēds Dino Hot wheels. Šis velosipēds ir piemērots bērniem vecumā no diviem līdz četriem gadiem. Velosipēdam ir 8.5 collas liels rāmis un 12 collas lieli riteņi. Tas ir aprīkots ar atbalsta ritenīšiem.

Leader Helix 21sp

Šobrīd ļoti iecienīti ir arī pilsētas velosipēdi. Tas tikai pierāda, ka arvien vairāk cilvēku savās ikdienas gaidās izvēlas doties ar velosipēda palīdzību. Pilsētas velosipēdi ir ideāli piemēroti ikdienas gaitām, piemēram, ceļas uz un no darba vai skolas. Vīriešu vidū iecienītākais ir velosipēds Burghardt. Tam ir 21 collu liels melns vai tumši zils Steel rāmis, 28 collu lieli riteņi, Steel dakša, Steel 38T pedāļi un V-Brake bremzes. Savukārt sievietes ir iecienījušas velosipēdu Leader Helix 21sp. Šis velosipēds ir piemērots tām sievietēm, kuras labprātāk velosipēdu izmanto ne tikai kā pārvietošanās līdzekli pa pilsētu, bet arī garākiem izbraucieniem. Velosipēdam ir 21 ātrums, kas ar to ļaus ātri un ērti pārvietoties ne tikai pa vienmērīgu ceļu segumu.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *