Jaunas virtuves mēbeles meklē 220.lv

Apr 26, 2013 by

Virtuves mēbelesPavasaris ir īstais laiks pārmaiņām! Lai arī tava virtuve piedzīvo jaunu izskatu ne vien spodru logu, bet arī jauna galda un krēslu izskatā. Ietaupi laiku un iepriecini sevi ar labām atlaidēm – apmeklē interneta veikalu 220.lv! Laika posmā no 15. – 16. Aprīlim virtuvē noderīgās lietas un mēbeles 220.lv ir nopērkamas līdz pat 80 procentu lielu atlaidi!

Atver 220.lv. Jau pirmajā lapā redzēsi akcijas baneri. Viens klikšķis uz tevi interesējošās sadaļas un tu atvērsi apakškategorijas – virtuves piederumi, virtuves iekārtas un leduskapji, kā arī citas noderīgas lietas. Izvēloties virtuves iekārtu sadaļu, varēsi atlasīt tās preces, kas iepirkšanās brīdī atrodas 220.lv Rīgas noliktavā. Savu virtuves iekārtu vari meklēt, vadoties pēc cenu grupas. Piemēram, virtuves mēbeles Egle, kurā ietilpst pieci skapīši, šobrīd ir nopērkami tikai par Ls 96, iepriekšējās Ls 204 vietā. Mēbeļu komplektu var atmaksāt arī līzingā Ls 5, 26 mēnesī. Iespējams, īstā izvēle būs virtuves komplekts Milo, arī šo komplektu veido 5 skapīši. Komplekta Milo cena Ls 68,00, iepriekšējo Ls 180 vai ikmēneša maksājumā Ls 3, 73. Precēm ir pievienoti izsmeļoši apraksti, kā arī ir garantija.

Kad vajadzīgo esi izvēlējies, spied pasūtīt. Pārskati akcijas cenas beigu datumu, izvēlies piegādes veidu. Interneta veikalā 220.lv pirkumu var noformēt arī nereģistrēts pircējs, taču reģistrēties būs izdevīgāk. Varēsi iegūt bonusus no 220.lv lojalitātes programmas. Pirkumu var apmaksāt skaidrā naudā, debetkarti ar debetkarti vai kredītkarti (izņemot American Express) vai ar bankas pārskaitījumu vai pasūtījumu noformēt līzingā. 220.lv sadarbojas ar Lateko līzings, InCredit un Best Līzings.

Ir iespējams izvēlēties dažāda veida piegādes: ekonomiskā piegāde – Latvijas Pasta nodaļās, Statoil degvielas uzpildes stacijās, kā arī komfortablā piegāde – DPD kurjerpasts. Pasūtījumu var saņemt personīgi, 220.lv klientu centrā Rīgā, Ģertrūdes ielā 94a. Klientu apkalpošanas centrs strādā darba dienās no 9 līdz 20 un sestdienās no 10 līdz 15. Interneta veikals 220.lv katru dienu piedāvā īpašus piedāvājumus un akcijas preces. Tu gribēsi šajā lapā atgriezties!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *