Vienkārši un ērti aizdevumi uz ilgu laiku – Vivus

Aug 31, 2013 by

vivusVivus ir viena no zināmākajām un populārākajām ātro kredītu kompānijām Latvijā. Tās izsniegtie aizdevumi ir lielisks risinājums situācijās, kad steidzami nepieciešama nauda, piemēram, nedaudz kavējas algas diena, jāapmaksā negaidīts rēķins vai saskaraties ar neparedzētiem izdevumiem. Atšķirībā no lielākās daļas kompāniju, kas izsniedz līdzīga veida kredītus, pie Vivus nauda nav jāatmaksā uzreiz – viena mēneša laikā.

Ja Jums nepieciešams ātrs un vienkārši noformējams kredīts, tad Vivus piedāvātie aizdevumi būs tieši laikā. To noformēšana parasti aizņem tikai dažas minūtes laika un naudu klienta kontā ieskaita pēc pavisam neilga brīža. Lai saņemtu Vivus kredītu:

  • Dodieties uz kompānijas mājas lapu vivus.lv;
  • Sekojot norādēm, veiciet reģistrāciju;
  • Noformējiet aizdevumu, norādot vēlamo kredīta apmēru un atmaksas termiņu.

Maksimālais aizdevuma apmērs, ko iespējams saņemt pie Vivus, ir līdz 1000 latiem. Tiesa, ne visiem ir pieejams maksimālais aizdevuma apmērs, Katram klientam nosaka individuālo kredītlimitu, ņemot vērā dažādus faktorus, piemēram, iepriekšējo sadarbību ar Vivus. Kredītlimits, ko nosaka katram individuāli, var būt mazāks par 1000 latiem.

Parasti ātrie aizdevumi ir jāatmaksā salīdzinoši īsā laikā. Lielākā daļa kompāniju nosaka aizdevuma atmaksas termiņu, kas nepārsniedz 30 dienas. Tas nozīmē, ka nauda ir jāatmaksā uzreiz. Personām, kas vēlas kredītu atmaksāt vairāku mēnešu laikā pa daļām, šāds aizdevums nav piemērots.

Vivus sniedz iespēju aizņemties ikvienam – arī personām, kas nevar kredītu atmaksāt viena mēneša laikā. Maksimālais aizdevuma atmaksas termiņš pie Vivus ir līdz 24 mēnešiem. Atkarībā no tā, cik lielu ikmēneša maksājumu Jūs varat atļauties, izvēlieties aizdevuma atmaksas termiņu un atdodiet to pa daļām. Jo garāks būs aizdevuma atmaksas termiņš, jo mazāks būs ikmēneša maksājums. Jāņem gan vērā, ka kopējās kredīta izmaksas ir zemākas, ja to atmaksā pa daļām.

Lai saņemtu Vivus kredītu Jums nav jārēķinās ar banku norādītajiem darba laikiem, jo kompānija strādā katru dienu no 7.00 līdz 24.00. Pieteikumu kredītam ir iespējams iesniegt arī ārpus Vivus darba laika. Šādā gadījumā to izskatīs nākamajā dienā.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *