Vivus kredīts bez ķīlas

Apr 18, 2013 by

kredīts bez ķīlasVivus kredīts bez ķīlas ir ātri un vienkārši noformējams īstermiņa aizdevums, kas ir pieejams arī bez nodrošinājuma materiālas vērtības jeb ķīlas veidā. Šo aizdevumu ir iespējams saņemt tikai 15 minūšu laikā, tāpēc tas ir lielisks risinājums brīžos, kad steidzami ir nepieciešami papildus naudas līdzekļi dažādu finanšu jautājumu risināšanai, piemēram, ir pienācis negaidīts rēķins vai ir iespēja veikt pirkumu par īpaši izdevīgu akcijas cenu, bet attiecīgajā brīdī nepietiek līdzekļu.

Kredīts bez ķīlas nozīmē, ka aizdevums ir pieejams bez nodrošinājuma materiālas vērtības jeb ķīlas veidā. Tas aizdevuma noformēšanu padara ievērojami vienkāršāku un ātrāku. Jāpiebilst, ka pie Vivus aizdevums ir pieejams ne tikai bez ķīlas, bet arī bez galvojuma vai izziņas no darba vietas par ienākumu apmēru un regularitāti.

Vivus ātrais kredīts bez ķīlas:

  • Līdz 1000 latiem;
  • Uz laiku līdz 24 mēnešiem;
  • Pieejams pat neizejot no mājām.

Vivus maksimālā aizdevuma summa nevar pārsniegt 1000 latus, kas ir salīdzinoši neliela summa uz Latvijā pieejamo aizdevumu fona, tomēr, ja salīdzina aizdevumus, ko piedāvā ātrie kredītdevēji, 1000 ir viens no lielākajiem pieejamajiem aizdevumiem. Parasti ātro aizdevumu apmērs nepārsniedz dažus simtus latu.

Arī maksimālais Vivus aizdevuma atmaksas termiņš ir ievērojami lielāks nekā piedāvā lielākā daļa citu ātro aizdevēju. Parasti ātrie aizdevumi ir jāatmaksā viena mēneša vai nedaudz ilgākā laikā. Tas nozīmē, ka visa kredīta summa ir jāatdod uzreiz. Ar Vivus aizņemties var arī tās personas, kam nepietiek līdzekļu, lai atmaksātu kredītu tik nelielā laikā. Aizdevuma atmaksas termiņš ir jānorāda, piesakoties aizdevumam.

Būtiski, ka Vivus ātrais kredīts bez ķīlas ir patiešām vienkārši un ātri noformējams(Doties uz Vivus mājas lapu). Visas nepieciešamās darbības tā saņemšanai ir iespējams veikt pat neizejot no mājām. Viss, kas Jums ir nepieciešams, ir pieeja internetam, aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums, atvērts konts bankā un e-pasta adrese. Parasti aizdevuma noformēšana aizņem vien 15 minūtes, turklāt aizdevumu var saņemt katru dienu no pulksten 7.00 līdz pat 24.00.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *