VPS.

May 14, 2014 by

vps garmtech.lvGarm Technologies ir viens no pirmajiem IT pakalpojumu sniedzējiem Latvijā, kas jau 13 gadu garumā ir spējis piesaistīt un noturēt vairāk kā 5 tūkstošusklientu ne tikai mūsu valstī, bet arī Lietuvā un Igaunijā. Garm Technologies piedāvā hostinga pakalpojumus, serveru nomu, serveru izvietošanu un arī VPS. VPS ir saīsinājums jēdzienam Virtuālais Privātais Serveris. Šis uzņēmums ir pirmais, kas VPS pakalpojumus piedāvāti ne tikai Latvijas, bet arī abu pārējo Baltijas valstu tirgū, turklāt Garm Technologies ir pirmie, kas uz šiem serveriem ir uzstādījuši SSD (Solid State Drive) datu nesējus. Uzņēmums klientiem piedāvā četru veidu virtuālā servera pakalpojumus. Līdzīgi kā hostingam, serveru nomai un serveru izvietošanai, viens no noteicošajiem rādītājiem ir nevis cena, bet piedāvājums, jo ne vienmēr lētākais pakalpojums ir atbilstošākais Jūsu mājas lapas veidam.

Piedāvājums.

VPS uzturēšana tiek piedāvāta četru veidu komplektācijā: V – First, V – One, V – Accelerated un V – Rapid. Līdzīgi kā parasto serveru pakalpojumi, arī šie ir katrs savā cenā un piedāvā atšķirīgas komponentes, kas nodrošina pilnvērtīgu vietņu darbību. Atšķirībā no parasto serveru pakalpojumiem, kur servera uzstādīšana notiek bez maksas, VPS ir maksas piedāvājums un uzstādīšana notiek uzreiz pēc abonēšanas maksas saņemšanas. Katram no VPS veidiem ir atšķirīgs procesora ātrums, operatīvās atmiņas lielums un cietā diska ietilpība. Visām pakalpojumu paketēm tiek piedāvāts neierobežots trafiks, ikdienas rezerves kopēšana un viena IP adrese. Servera administrēšanas pakalpojumi izmaksā 45 eiro mēnesī.

Kam izmanto VPS?

Virtuālā privātā servera pakalpojumi tiek izmantoti gadījumos, kad izdalītā fiziskā servera izmantošana ir pārāk nerentabla, pat par spīti visām tā priekšrocībām. Kādēļ maksāt par to, ko neviens neizmanto, ja ir iespējams izvēlēties nedaudz savādāku, bet pamatā līdzīgu servera veidu. Tādēļ radās VPS tehnoloģijas, lai klientiem spētu piedāvāt vēl atbilstošākus risinājumus serveru izmantošanā, kas ir vairāk atbilstoši esošajai interneta vietnei. Uzņēmums var izstrādāt arī individuālu pakalpojumu paketi, kas ir tieši veidota pēc pasūtītāja pieteikuma. Sīkāka informācija tiek sniegta sazinoties ar Garm Technologies

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *