Pazīstamāko zīmolu smaržas sievietēm

Mar 27, 2013 by

Slavenā un izsmalcinātā dizainere Koko Šaneles smaržas uzskatīja par vienlīdz nepieciešamu apģērba gabalu kā šalle vai pērļu kaklarota. Nākot pavasarim, smagās ziemas drēbes aizstāj ar vieglām un gaisīgām smaržām. Ne vien Chanel, bet arī Calvin Klein, Hugo Boss un citas slavenus zīmolu smaržas ir nopērkamas interneta veikalā 220.lv. Pavasarim tuvojoties, smaržām ir akcijas cenas!

Atver interneta veikala 220.lv lapu. Lapas kreisajā pusē kategoriju saraksta vidū atradīsi sadaļu: smaržas, kosmētika, apģērbs. Tur arī ir meklējama sieviešu smaržu sadaļa. Lai izvēlē būtu vieglāka, lapas kreisajā sānā ir kolonna, kas palīdzēs. Uzreiz varēs veikt noliktavā pieejamo smaržu atlasi. Atrodi sev iecienīto smaržu zīmolu – Dior, Max Mara, Avrile Lavinge un tā tālāk. Izvēlēties smaržas pēc tās tilpuma (pieejami no 15 ml līdz pat 200 ml, kā arī smaržu komplekti). Izvēlies pēc smaržu tipa – svaigu augļu, ziedu un citrusa! Tie ir tikai daži piemēri no lielā piedāvājuma. Izvēlies arī smaržas koncentrātu – intensīvo smaržūdeni vai gaisīgo tualetes ūdeni!

Elizabeth Arden 5th AvenuePavasara smaržam atdzīvinot gaisu, arī interneta veikals piedāvā akcijas cenas. Piemēram, Elizabeth Arden 5th Avenue After Five edp 125ml maksā tikai Ls 12.50, iepriekšējo Ls 44.70 vietā. Arī citas šī zīmola smaržas piedzīvo pavasarīgas atlaides pat 70 procentu apmērā. Laba cena Ls 23.50 ir arī Cerruti 1881 edt 100ml, iepriekšējo Ls 60 vietā. Arī Lolita Lempicka Lolita Lempicka edp 100ml ir piemērota 59 procentu atlaide. Izvēlies savu smaržu, seko norādēm – pārbaudi pasūtījumu, izvēlies norēķināšanās un atmaksas veidu. Pirkumu vari veikt gan reģistrējoties, kā arī esot nereģistrēts klients. Tomēr reģistrēties ir izdevīgāk, jo patīkamus bonusus -220.lv naudiņas – vari iegūt no uzkrāšanas programmas.

220.lv piedāvā dažādus apmaksas veidus: norēķināšanos skaidrā naudā, ar debetkarti vai kredītkarti (izņemot American Express) vai ar bankas pārskaitījumu. Vari atmaksāt pasūtījumu ar līzingu. Jāņem vērā, katram norēķina veidam ir atšķirīgi piegādes noteikumi. Pasūtījumu var saņemt personīgi ierodoties 220.lv klientu centrā Rīgā, Ģertrūdes ielā 94a. Klientu apkalpošanas centrs strādā darba dienās no 9 līdz 20 un sestdienās no 10 līdz 15. Apbur sevi un apkārtējos ar pavasarīgu ziedu smaržu! Atver interneta veikalu 220.lv!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *