Zobārstniecības klīnika Dental Art

Oct 8, 2013 by

Dentalart.lvNeviens nevēlas doties pie neprofesionāla zobārsta, jo zobārstniecības jomā vienmēr ir svarīga augsta kvalitāte, lai radušās problēmas tiktu izlabotas veiksmīgi un pēc tam nenāktos maksāt atkal par, piemēram, izkritušu plombu, vai arī sāpju rašanās iemesliem. Zobārstniecības klīnikā Dental Art strādā vairāki pieredzējuši zobārsti, kas spēj rast risinājumu dažādām problēmām.

Piedāvājumā ir dažāda veida profilaktiskas un zobus restaurējošas procedūras, kas kopumā veicinās zobu veselību un skaistu smaidu. Zobārstiem rūp, lai pacients saņemtu labāko aprūpi, kāda iespējama. To nodrošina moderna tehnika un pieredzējis personāls. Ir iespējams saglābt zobu arī ja no tā ir palikusi mazāk kā puse, vai arī rast aizstājējus, ja zobu nav vispār. Protezēšana tiek pielietota dažādos veidos un daži no tiem ir tik profesionāli, ka nevar pat atšķirt dabīgos zobus no mākslīgajiem.

Dental Art klīnika atrodas Rīgas centrā, Lāčplēša ielā 35-6. Iepriekšēja pierakstīšanās ir iespējama ne tikai pa telefonu, bet arī internetā, atvieglojot to. Par online pierakstu tiek saņemta 5 Ls atlaide pirmajam zobārsta apmeklējumam. To vēlams apmeklēt ne tikai tad, kad ir jūtamas kādas sāpes vai citas sūdzības, bet arī profilakses nolūkos vai arī higiēnas veikšanai, kas palīdz atbrīvoties no kariesa. Darbinieki atbildēs arī uz e-pastu, kur var uzdot sev interesējošos jautājumus vai ko citu. Katrs darbinieks ir sertificēts un ar pietiekošu atbildību pret uzticēto darbu. Klīnikai ir arī sadarbības partneri Latvijā – ‘‘Ķeizarmežs’’, Sporta klubs ‘‘Centrs’’, Fitnesa klubs ‘‘1’’, ‘‘PresiDENT’’, ‘‘Colgate’’ un Nāves Jūras SPA centrs. Neskatoties uz to, Dental Art neapstājas tikai pie Latvijas robežām, bet tagad darbība ir atpazīta arī Anglijas un Skandināvijas tirgū. Kā zināms ārzemēs zobārstniecības pakalpojumi ir vieni no dārgākajiem, tāpēc ir ieteicams to naudu iztērēt ceļam uz Latviju un salabot zobus par daudz pievilcīgākām cenām. Ārvalstu iedzīvotājiem ir izveidota arī mājas lapa angļu un zviedru valodā, kurā ir atrodama visa nepieciešamā informācija par klīniku, sniegtajiem pakalpojumiem un protams arī izmaksām vietējā valūtā. Darba kvalitāte vienmēr ir bijusi līmenī un klīnika cenšas sekot līdzi jaunākajiem atklājumiem zobārstniecībā, kā arī paši darbinieki vienmēr izglītojas speciāli organizētajos semināros u.c. ir atrodamas arī pamācības, ko darīt pēc zoba ekstrakcijas, lai mazinātu tūsku u.c. lietas, kas ir svarīgas. Tagad tās nav jāmeklē pa visu internetu, bet var viegli atrast Dental Art mājaslapā. Tiek piedāvāts arī vizuāls ieskats klīnikas izskatā un pieejamajās tehnoloģijās. Ir vairāk kā skaidrs, ka jebkurš pakalpojums ar atbilstošu anestēziju ir pilnībā nesāpīgs. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc cilvēkiem vajadzētu nebaidīties un jau laicīgi apmeklēt klīniku kaut vai tikai pārbaudes nolūkā. Pieredzējušie zobārsti var dalīties ar dažādiem padomiem konkrētajam pacientam. Viņi ir saprotoši un cenšas palīdzēt ar savām teorētiskajām zināšanām, kas nebūt nav mazas pielietojot praksē.

Zobārstniecības klīnika Dental Art laipni gaida dažāda vecuma cilvēkus ar dažāda veida problēmām un vēlmēm. Jūs gaida saprotoša attieksme un nepiespiesta gaisotne, kas nemazina darba kvalitāti. Nav nepieciešamības uztraukties par iegūto rezultātu, jo neatkarīgi no tā, cik sarežģīta ir problēma, pāris vizīšu laikā ikviens var iegūt žilbinošu smaidu un pārliecinātību par sevi. Zobus ir iespējams atjaunot tā, ka pat nebūs iespējams pateikt, kur ir dabīgie un kur ir izmantota kāda mākslīgā daļa. Zobārstniecība var darīt brīnumus.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *