Žogs mājai

Dec 12, 2013 by

žogs mājai tvora.lvJa gribi norobežot privātmāju un tai piederošo zonu, norobežo to ar labas kvalitātes žogu. Pēc individuāla pasūtījuma specializēta firma uzstādīs gan akmens, gan koka žogus īstajā lielumā un apmērā.

Plašu teritoriju ierobežošanai biežāk izvēlas koka žogu risinājumu. Koka sētu veidošanā var izraudzīties: -starp vienpusējo, divpusējo koksnes dēļu novietojumu;-vertikālus vai horizonālus fasādes dēļu novietojuma posmus. Kvalitatīvi apstrādāta koksne pasargās no kaitēkļiem, puves un pelējuma, ilgi saglabās sākotnējo vizuālo izskatu un ilgi kalpos.

Ja gribi savdabīgu un masīvu žogu, tad efektīgākais izpildījums būs ziemeļnieciskā stilā – akmens žogs . To uzstādīšanā tiek izmantotas metāla konstrukcijas, kas tiek aizpildītas ar akmeņiem. Tādi sētas risinājumi pieejami dažādos izmēros un var izmantot nesošo sienu būvniecībā, kā arī kā dekoratīvu elementu piemājas dārzā.

Moduļu un bloku sistēmas žogi

Žogu celtniecībā var īstenot arī moduļu un bloksistēmu. Šādam risinājumam ir 2 veidi: iežogojuma un plātņu variants. Moduļu sistēmas sētas izgatavo no Aluzinic dēļiem, jo tie paredz konstrukcijas izturību un ilgu kalpošanas laiku. Pateicoties alumīnija un skābekļa savstarpējās mijiedarbības procesā radušos pārklājumam, tā žogam paredz materiāla pretkorozijas īpašības. Bloku sistēmas sētas ir ar granīta piedevu, dabisku griezumu un ilglaicīgu kalpošanas ilgumu. Populārākie ir 2 veidu celtniecības bloki: TO un SU ..

  1. TO bloku sistēmas sētas ir vizuāli efektīva detaļa dažādu ēku, būvju fasāžu celtniecībā. Dabīgais šķēlums ļauj realizēt estētiskumu katrā celtniecības.
  2. SU bloku sistēmas žogi ir uzstādāmi un sastiprināmi bez būvniecības masas. Tas nozīmē – uzstādāmi bez būvniecības šuvēm.
      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *