4 Veidi, kā atsvaidzināt savu dārzu

Jul 16, 2019 by

mēbeļu izvēle tavam dārzam Dārzs ir vieta, kur liela daļa cilvēku atrod atelpu no ikdienas skrējiena, un mēdz pavadīt daudz laika, gada siltajos mēnešos. Dārzs ir tāds, kādu to radi Tu pats, un mēdz pienākt laiks, kad vēlies to atsvaidzināt ar jaunām vēsmām.

Kā panākt, lai dārzs iegūst jaunu noskaņu?

Mēbeles

Jaunu mēbeļu izvēle tavam dārzam varētu būt visredzamākās pārmaiņas dārzā. Saskaņots dārza mēbeļu komplekts, koši sauļošanās krēsli vai skaists šūpuļtīkls būtu kā lieliskas redzamas pārmaiņas. Ja Tavas dārza mēbeles ir labā kvalitātē, tomēr vēlies tās pamainīt, tad vari tās pārkrāsot, kas atsvaidzinās mēbeļu izskatu un nebūs dārgi.

Ja Tavās mājās ir bērni, tad šūpoles, šūpuļtīkls, vai atpūtas vietiņas ierīkošana varētu būt vispiemērotākā izvēle, ja vēlies pārmaiņas. Bērni varēs atpūsties un Tev tiks netraucēts laiks savā dārzā.

Puķes vai augi podiņos

Visbiežāk dārzs mums asociējas ar dārzeņu audzēšanu un zālāju pļaušanu, taču ne tikai. Pēdējos gados arvien biežāk sastopami puķu dārzi. Ziedi ir skaisti, un rūpēšanās par tiem daudziem sagādā prieku.

Taču puķes aug ne tikai dobēs, ja vēlies atsvaidzināt savu dārzu ar ziediem, tad padomā par kādu inovatīvu pieeju. Piemērs varētu būt zaļie augi vai puķes podos pie ieejas vārtiem, pie lieveņa, vai pa ceļam uz dārzu. Tie piedos lielisku noskaņu Tavam dārzam.

Dekorācijas

Dekorācijas ir nianse, kas jebkuru vietu padarīs īpašāku. Tām nav jābūt jubilejas dekorācijām, tās var būt ikdienas dekorācijas, kas rada īpašāku gaisotni vietā, kurā Tu uzturies. Dārzā tās varētu būt gaismas virtenes, vai saules baterijas lampiņas, kas vakaros radītu krāšņu gaismiņu taku. Ieslēdz savu iztēli un radi ko īpašu savā dārzā.

Citādāka pieeja

Jebkas ko dari dārzā nav viennozīmīgi darāms, Tu vari darīt kā pats vēlies.

Varbūt vēlies dārzā pie saviem kokiem izvietot krāsainus putnu būrus? Vai stādīt tomātus dārzā, taču īpašās dizaina koka kastēs? Tad dari tā! Tu vari izmanīt savu dārzu, jo tas ir tavējais!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *