5 darbības, ko Tev ik dienu vajadzētu veikt

Mar 19, 2019 by

kredītlīnijaVai Tu esi nonācis dzīves posmā, kad visa šķiet par daudz? Kad šķiet, ka esi zaudējis kontroli pār savu dzīvi, un nezini, kā paveikt visu, ko vēlies, jo ar dienā pieejamām stundām nepietiek? Neuztraucies, ar šīm problēmām sastopas daudzi cilvēki.

Darbs, mācības, ikdienas dzīve, ģimene, bērni, draugi un atpūta – mēs piekrītam, to nav viegli apvienot, un gadās, ka arī dažādas neplānotas situācijas “izsit no sliedēm”. Piedāvājam Tev piecas lietas, kuras darīt ik dienu, lai atgrieztu savu dzīvi normālā ritmā.

  1. Izveido īsu darāmo darbu sarakstu.

Atkal pagājusi diena, taču Tu neko neesi paveicis? Pavaicā sev, kādēļ tā notiek? Ikviens no mums vēlas dzīvē ko sasniegt, un noteikti arī Tev ir kāds mazāks vai lielāks mērķis. Taču, lai sāktu, nevajag daudz. Atliek tikai izvēlēties svarīgākos darbus, uz kuriem koncentrēties. Piemēram, izveidot iepirkumu sarakstu un iegādāties pārtiku nedēļai.

Kā zināms, šis uzdevums jāveic ikvienam no mums, turklāt, sarūpējot visu nepieciešamo nedēļai, Tu būsi paveicis ko svarīgu.

  1. Pārskati savus mērķus.

Savu īstermiņa un ilgtermiņa mērķu uzlikšana “uz papīra” var ievērojami ietekmēt Tavu pašreizējo situāciju. Šis būs Tavs pirmais solis – paņemt pildspalvu vai zīmuli un papīra lapu vai arī pierakstīt datorā tās lietas, ko vēlies sasniegt. Izmanto sev ērtāko metodi. Tiklīdz to būsi izdarījis, Tu redzēsi, kuri no šiem mērķiem ir sasniedzami īsākā un kuri – garākā periodā.

Nosaki prioritātes un sāc ceļu uz tiem. Un atceries vismaz reizi mēnesī savus mērķus pārskatīt. Iespējams, kaut kas būs mainījies.

  1. Atklāj ko jaunu.

Pasaulē ir tik daudz lietu, ko atklāt un izzināt. Un mums ir dota iespēja to darīt katru dienu. Izmanto to. Izlasi jaunu grāmatu, apgūsti tiešsaistes kursus, noskaties dokumentālo filmu vai dari jebko citu, kas Tev palīdz uzlabot dzīves kvalitāti.

Iekārto savu mājokli tā, lai Tu tajā justos labi. Atceries, ka gadījumos, kad vēlies veikt lielāko pirkumu, piemēram, iegādāties mēbeles, sadzīves tehniku vai ko citu, noderēt var https://www.crediton.lv/aizdevumi/kreditlinija.

  1. Iedrošini citus.

Jā, varbūt Tev dzīvē šobrīd neiet viegli, taču atceries, ka ir cilvēki, kuriem klājas vēl grūtāk. Smaids vai labs vārds neko nemaksā, tādēļ Tu šos resursus vari izmantot tik daudz, cik vien vēlies.

Ja kāds ir pēkšņi zaudējis darbu, palīdzi atrast jaunu vietu, kur strādāt. Ja kāds pārvācas – dodies palīgā pārvest mantas. Tici – labie darbi atmaksāsies. Tieši tad, kad vismazāk gaidīsi.

Piekritīsi – nav viegli visu laiku rast motivāciju strādāt, rūpēties par sevi, ģimeni, apkārtējiem un visu pārējo. Dažreiz emocijas gūst virsroku un tā vien gribas atmest iesāktajam ar roku. Taču pavaicā sev – kad Tu pēdējo reizi juties iedvesmots? Kad Tevi motivēja ko darīt? Varbūt tā ir laba mūzika, pastaiga svaigā gaisā, fiziskas aktivitātes vai saruna ar sen neredzētu draugu?

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *