Apdrošināšana drošākai dzīvei!

Apr 7, 2015 by

apdrošināšanas veidiDažādi apdrošināšanas veidi tika izmantoti jau seno civilizāciju laikā, kas nozīmē to, ka jau tad cilvēki zināja, ka ir nepieciešams nodrošināties pret dažādām likstām, kas var ikdienā piemeklēt katru un rezultātā novest pie neplānotiem un ļoti lieliem izdevumiem. Mūsdienās apdrošināmie riski ir uzskaitāmi neiedomājamā daudzumā, kas nozīmē tikai to, ka cilvēks var justies pasargāts jebkurā dzīves situācijā. Daudzi, iespējams, apgalvos, ka, lai justos droši, nav vajadzīgs izdot lielas naudas summas, kā tas notiek, iegādājoties apdrošināšanas polisi, bet šo apgalvojumu var atspēkot pavisam vienkāršā veidā – veicamās iemaksas par apdrošināšanas polisi var dalīt, tādēļ tas nesanāk tik dārgi, turklāt, tas būs lielisks atspaids gadījumos, ja tiešām notiks kas tāds, kas prasīs lielas naudas summas izdošanu.

Apdrošināšanas kompānijas

Katrā pasaules valstī noteikti ir atrodamas daudz apdrošināšanas kompānijas, kas piedāvā dažādus risinājumus katram klientam, kuram nepieciešams nodrošināties pret dažādiem riskiem. Apdrošinātāji var piedāvāt viena veida apdrošināšanas pakalpojumus, piemēram, tikai ceļojumu vai tikai automašīnas apdrošināšanu, un var piedāvāt arī vairākus, piemēram, visu – sākot ar automašīnu apdrošināšanu un beidzot ar ceļojumu, veselības, nekustamā īpašuma un daudzu citu. Arī Latvijā darbojas vairākas apdrošināšanas kompānijas un apdrošināšanas pakalpojumus piedāvā arī bankas. Compensa ir viens no tiem apdrošinātājiem, kas piedāvā dažādus apdrošināmos riskus un katram ir plašas izvēles iespējas, lai pasargātu sevi, savus mīļos un savu īpašumu.

Automašīnu apdrošināšana

Latvijā automašīnām piemīt divu veidu apdrošināšanas iespējas – viena ir OCTA, kas ir obligātā civiltiesiskā automašīnu apdrošināšana un otra ir KASKO, kas ir brīvprātīga, bet ir gadījumi, kad arī obligāta, piemēram, pērkot auto līzingā vai arī to izmantojot par ķīlu aizdevumam. OCTA polise ir nepieciešama jebkuram transportlīdzeklim, kas ikdienā piedalās ceļu satiksmē visā Eiropā, turklāt, līdzko izbraucat no Latvijas teritorijas, tā ir nepieciešama arī taustāmā veidā. KASKO apdrošināšana ir brīvprātīga un pasargā no riskiem, kurus neietver OCTA un kas ir tiešā veidā saistīti ar apdrošināmo auto un mantu, kas tajās atrodas.

Mājokļa apdrošināšana

Savs jumts virs galvas ir daudzu cilvēku kvēlākais mūža sapnis, jo mētāties pa īrētiem dzīvokļiem vai maksāt līdz mūža beigām bankā ņemtu kredītu, negrib neviens. Mājokļa apdrošināšana sevī ietver parasti visu – gan mantu, gan pieguļošās ēkas, žogus, apdari un daudz ko citu. Apdrošināmos riskus parasti izvēlas pērkot polisi, un tie sastāda arī daļu no kopējās polises cenas. Polises cenu veido arī mājokļa veids, vecums, kvadratūra, dažādi individuāli rādītāji, kas var atšķirties, piemēram, signalizācijas un tamlīdzīgi faktori.

Jūties droši arī ceļā!

Par skaistu ceļojumu uz siltajām zemām vai kādu tuvāku vai tālāku ārzemju ceļojumu, ir sapņojis teju jebkurš. Bet tikpat ļoti svarīgi ir arī tas, lai šāds ceļojums būtu drošs un bez nepatīkamiem pārsteigumiem. Daudzi varbūt teiks, ka ceļojumam pa Eiropu nav nepieciešama ceļojumu apdrošināšana, jo tas jau tā pat kā aizbraukt uz Lietuvu vai Igauniju nedēļas nogalē. Tā nebūt nav! Tā nav nelaimes piesaukšana, bet gan reāli fakti – cik nav dzirdēti stāsti par bagāžas nozagšanu, dokumentu pazaudēšanu, dažādām pēkšņām veselības problēmām un dažādām tamlīdzīgām likstām. Ceļojumu apdrošināšana pasargās no to risināšanas finansiālās puses, kas var izvērsties par visai nepatīkamu un naudas ziņā neizdevīgu pasākumu, ja nav bijusi nopirkta apdrošināšanas polise. Ja dodaties ceļojumā, tad papildus 10 – 20 eiro lieli izdevumi par apdrošināšanas polises iegādi nebūs vējā izsviesta nauda.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *