Ceļvedis ziemas apavu izvēlē sievietēm

Dec 10, 2017 by

apavi sievietēmDomājot par ziemas zābakiem, svarīgākās lietas, kas jāpatur prātā, ir apavu īpašības, kuras padara tos piemērotus aukstajam un slidenajam laikam. Ziemas apavi sievietēm jāizvēlas, vadoties ne tikai pēc savas gaumes, bet arī dzīvesveida.

Ja vēlies doties pārgājienos, pirksi īpaši šim mērķim paredzētus apavus, savukārt, lai ikdienā ietu uz skolu vai darbu, noteikti izvēlēsies ko citu. Lai arī kādu apavu veidu to gribētu pirkt, ir lietas, kurām jāpievērš uzmanība.

Izturība pret mitrumu

Šeit viennozīmīgi var teikt vienu: “sausas pēdas = siltas pēdas”. Viens no biežākajiem iemesliem, kādēļ mums ziemā nosalst kājas – tās kļuvušas mitras. Tas var notikt gan tāpēc, ka zābaki laiž cauri mitrumu, gan arī tāpēc, ka zābaku materiāls nemaz neelpo, tādēļ pēdas sasvīst.

Ja vēlies būs droša, ka apavi nesviedrēs kājas un nelaidīs cauri mitrumu, izvēlies tādus, kuri darināti no dabīgās ādas. Protams, lai tie ilgāk kalpotu, izmanto atbilstošus kopšanas līdzekļus, kas arī atgrūž ūdeni.

Siltuma saglabāšana

Laba siltuma izolācija ir noteicošais faktors, kas palīdz saglabāt pēdas siltas arī tad, ja ārā ir ļoti zema gaisa temperatūra. Lai zābaki nodrošinātu nepieciešamo komfortu, svarīgi ir pievērst uzmanību to oderes materiālam.

Dārgākajos zābaku pāros odere parasti ir no aitas vilnas, kas ļoti labi kontrolē siltumu un saglabā kājas sausas. Savukārt lētākos modeļos odere veidota no sintētiskajiem materiāliem.

Ērtības koeficients

Komfortam ir liela nozīme dažādās dzīves jomās, tai skaitā arī, iegādājoties apavus. Ņemot vērā to, ka zābakos pārvietosies gan pa ielu, gan ceļu, gan arī, iespējams, pastaigāsies pa meža taciņām, tev ir jābūt drošai, ka pēdas jutīsies ērti un stabili. To ietekmē ne tikai zābaku odere, bet arī zolē izmantotais materiāls.

Ir svarīgi, lai tas būtu pietiekoši elastīgs un pielāgotos kājas formai un aktivitātēm. Protams, nozīme ir arī tam, cik viegli vai smagi ir paši zābaki. Ērtāk taču būs pastaigāties vieglos apavos, vai ne?

Izmērs

Brīdī, kad esi izvēlējusies zābaku modeli, kas tev patīk un apmierina visas tavas vajadzības, ir jāatrod pareizais izmērs. Padomā – ja tu aukstākā ziemas dienā vēlēsies ievilkt zābakos arī silto vilnas zeķi, tev ir jāizvēlas par vienu izmēru lielāks modelis, nekā tu nēsā ikdienā.

Zābakiem ir jāpielāgojas tavas pēdas formai, un purngals nedrīkst būt saspiests, jo tā ir pirmā kļūda, kas ātri noved pie nosalušām kājām. Tajā pašā laikā nedrīkst izvēlēties zābakus, kas ir par lielu, jo tad tie cilāsies un apgrūtinās pārvietošanos. Šņorējamie zābaki nereti ir laba izvēle, jo tie sniedz iespēju pielāgot apavus tieši tavai kājai.

Garums

Jo garāki zābaki, jo siltāk būs tavām kājām, kā arī tās būs pasargātas, ejot pa dziļu sniegu. Mūsdienās iespējams iegādāties arī siltos puszābakus, kas izskatīsies eleganti gan, ejot pa lielu, gan arī, dodoties, piemēram, uz teātri. Tāpat vari izvēlēties zābakus, kuru stulmu iespējams atlocīt.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *