Compensa Kasko piedāvā klientiem papildus labumus.

Oct 3, 2015 by

Compensa logo

            Dzīvē var gadīties visādas negaidītas situācijas, kuras ne vienmēr ir patīkamas. Ja šīs negaidītās situācijas notiek ar tavu transportlīdzekli, tad šādi atgadījumi var būt ne tikai nepatīkami, bet arī visai dārgi. Tādēļ ir labi, ja esam parūpējušies par to, lai šādi nepatīkami atgadījumi mūs tik ļoti nesatrauktu. Lai sevi pasargātu no negaidītiem tēriņiem ir iespēja iegādāties transportlīdzeklim apdrošināšanas polisi.

Compensa piedāvā saviem klientiem KASKO apdrošināšanas polisi ar papildus labumiem. KASKO apdrošināšanas polise sedz nodarītos bojājumus transportlīdzeklim gan paša vai cita vainas dēļ. Transportlīdzekļiem, kuri ir iegādāti uz līzingu primāri ir nepieciešama KASKO apdrošināšanas polise. Taču pēc Compensa esošās informācijas palielinās to klientu skaits, kuri savus transportlīdzekļus apdrošina brīvprātības kārtā ar KASKO apdrošināšanu. Klienti saprot, cik KASKO padrošināšana ir svarīga, un tādēļ Compensa vēlas piedāvāt jau esošajai KASKO apdrošināšanai papildus labumus, kas būs vēl pievilcīgāka klientiem.

Bieži vien transportlīdzekļus var iegūt bojājumus ne tikai satiksmes negadījuma brīdī, bet arī slikto ceļu dēļ. Latvijā tehnisko palīdzības izsaukumu ir vairāk, salīdzinot ar citām Eiropas valstīm. Piemēram, tehniskā palīdzība tiek izsaukta, ja negaidīti beidzas degviela, vai visiem zināmā situācijā, kad ziemas rītā nespēj iedarbināt automašīnu. Šādos gadījumos Compensa KASKO apdrošināšanas polise nodrošina, ka nekavējoties pie jums dosies speciālists un sniegs nepieciešamo palīdzību. Ar Compensa vairs nevajadzēs uzbāzties kaimiņiem vai traucēt draugus. Compensa KASKO apdrošināšana parūpēsies, lai arī šādi atgadījumi netraucētu dienas gaitu.

Compensa apzinās arī to, cik nepatīkami ir sastapties ar situāciju, kad transportlīdzeklis tiek apzagts vai tiek bojāts. Tik ikdienišķā situācija, kad dodoties iepirkties ar ģimeni un savu automašīnu, novietojiet paredzētajā autostāvvietā. Patīkami pavadīto laiku ar ģimeni var viegli izjaukt skats, kad atgriežoties no veikala ieraugāt situāciju, ka mašīnas aizmugurē ir izsists logs. Protams, nepatīkamāk situāciju padara, ka no mašīnas aizmugurējā sēdekļa nozagts dators un bērna sēdeklītis. Nevar arī aizmirst mīļos mājdzīvniekus, kurus citreiz nākas vest mašīnā un ātri ieskrienot veikalā pakaļ nepieciešamajam, atgriežoties secinām, ka mīlulis paspējis nodarīt bojājumus ādas sēdeklim Compensa apzinās, ka šādu risku apdrošināšana ir svarīga klientiem un šie riski spēj būt visai neparedzami un no paša klienta neatkarīgi.

Lai veiktu uzlabojumus KASKO produktā, Compensa ir uzklausījusi savus klientus un ņēmusi vērā to vēlmes. Compensa apzinās, ka transportlīdzekļu vadītājiem ir svarīgi spēt apdrošināties pret dažādiem riskiem, ar kuriem ir iespēja saskarties. Kā arī Compensa mājaslapā piedāvā online aprēķināt visu risku KASKO apdrošināšanas prēmijas apmēru. Iespēja arī online iegādāties OCTA polisi savam transportlīdzeklim. Compensa nepārtraukti ir kustībā un izstrādā dažādus produktu uzlabojumus, lai vēl vairāk spētu savu produktu pielāgot klientu vēlmēm. Un apzinās cik svarīgi ir atrast pareizo apdrošināšanas kompāniju savam transportlīdzeklim, tādēļ Compensa cenšas piedāvāt visu iespējamo, lai klienti būtu apmierināti.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *