Kā atrast kvalitatīvas riepas?

Dec 23, 2018 by

Auto riepas izvēlēties nav nemaz tik viegli, tāpēc droši izmantojiet visu speciālistu sniegto palīdzību. Jaunas riepas ne vien izskatīsies krietni labāk, bet arī būs drošākas braukšanai dažādos apstākļos. Ja nepieciešama riepu maiņa, speciālisti ar servisa aprīkojumu to izdarīs apmēram 30 minūšu laikā, tādēļ pavisam drīz varēsiet doties tālāk.

Disku valcēšana jāveic tiešām savlaicīgi, lai bojātie diski neradītu citus defektus. Disku remonts ir noderīgs dažādās situācijās, piemēram, ja ir vajadzība tos atjaunot, iztaisnot vai uzmanīgi noslīpēt visas nelīdzenās vietas, tādēļ riepu centrs ik reizi to veic ar ļoti mūsdienīgiem paņēmieniem. Konkrētās riepas ik reizi jāpielāgo ne vien auto tipam, bet arī klienta finansiālajām iespējām, tāpēc riepu serviss sagatavojis arī ļoti ekonomiskus riepu komplektus.

Ziemas sezonas labākās riepas

Vissezonas riepas tik tiešām ir zināms kā viens no izdevīgākajiem riepu veidiem, jo tās drīkst lietot visu gadu bez pārtraukuma. Taču servisa darbinieki iesaka M+S riepas izmantot vienīgi tad, ja ziemas sezonā auto izmantojat vien pāris reizes. Tas viss saistīts ar to, ka ziemas riepas vienmēr sniegs labāku saķeri pat uz ledus. Toties ziemas riepu izpārdošana ir īstais brīdis, lai sagādātu sev, piem., kvalitatīvās Dayton un Sailun riepas par acīmredzami draudzīgākām cenām. Ja tomēr vēlaties Hankook vai Falken riepas, tās būs iespējams atrast ļoti atšķirīgos izmēros. Savam auto riepas jāizraugās balstoties uz to, kuras ir izturīgākas, kuras nodrošina lielāku degvielas patēriņa samazinājumu u.c. priekšrocības.

Vasaras laikam piemērotas riepas

Vasaras riepas radītas ērtai braukšanai pa tiešām sausiem ceļiem, pietam tās garantē labāku saķeri ar asfaltu akvaplanēšanas gadījumos. Lai varētu izvēlēties atbilstošākās riepas, Jums nesteidzīgi jāizvērtē, vai biežāk pārvietojaties pa ātrgaitas šosejām, lauku ceļiem utt. Kumho ražotās vasaras sezonas riepas ir diezgan iecienīts variants, jo tās garantē tiešām augstu veiktspēju jebkurā situācijā. Antares riepas iekļautas budžeta klasē, līdz ar to tās ir ne vien īpaši triecienizturīgas un drošas, bet arī pieejamas par saprātīgu cenu. Svarīgi vienmēr pievērst savu vērību tam, lai riepās vienmēr būtu pietiekams gaisa spiediens, tas palīdzēs pagarināt riepu kalpošanas ilgumu.

http://mmkserviss.lv/

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *