Kā cīnīties ar motivācijas trūkumu? Iegūsti iedvesmu!

May 26, 2015 by

Katru dienu kāds padodās – tas ir nenoliedzams fakts.. Padodās dzīvē, padodās skrienot, padodās attiecībās vai arī kaut kur citur. Tā gadās, bet šeit nevar teikt – “tur neko nevar darīt”, un kā vēl var darīt! Katrā no mūsu dzīves, katram no mums ir jāatrod iedvesma, tā ir jāatrod un jāiegūst līdz tā ir pietiekami liela lai par motivācijas trūkumu nekad nebūtu jāauztrauc. Motivācija ir pats labākais veids, kas tev liek doties uz priekšu un neapstāties, tā ir kā enerģija, kura grūstīs tevi uz priekš un neļaus apstāties, tas ir kā stāvoklis, kurš sniedz mums lielu spēku.

Vai spējat iedomāties, cik cilvēki mūsdienās tērē enerģiju lai darbinātu šo milzīgo, ietilpīgo pasauli? Tā ir neiedomājama enerģija, kas sastāv no vairākiem miljardiem cilvēku- un šos visus cilvēkus kustina gribasspēks, enerģija un motivācija dzīvot, darīt. Viens no piemēriem – katrs sportists, komanda un fani katru nedēļu dodas atbalstīt savējos lai izcīnītu uzvaru un priecātos kopā, uzvarā. Ticiet vai nē, bet viena no lielākajām motivācijām ir dzirdēt daudzo fanu kliedzienus un atbalstu.. Tieši tā ir lielākā motivācija ko sniedz paši cilvēki, pašiem cilvēkiem.

Taču pats aktuālākais jautājums šobrīd ir tāds – kā cīnīties ar motivācijas trūkumu, kas vajadzīgs lai iegūtu iedvesmu? Tā ir nodarbošanās vai hobijs, viennozīmīgi.. Kāpēc? Tāpēc ka katra nodarbe vai hobijs sevī ietvers mērķi, kaut vai pavisam mazu, bet tas būs mēŗkis izdarīt vai iegūt konkrētu lietu un tā būs motivācija neapstāties un darīt.. Ir dažādas metodes kā iegūt motivāciju, viens no tiem ir arī mūzika pa tavam prātam. Tā būs mūzika, kas tev ļaus saņemt morālu baudu, kas pārveidosies arī fiziskā un aktuālā baudā, tālāk dodot tev enerģiju un gribasspēku izdarīt, sasniegt to ko vēlies.

Motivāciju var iegūt arī skatoties dažādas filmas un cilvēkus darbībā, kas rada kaut ko tādu, kas dos tev lielisku cīņas garastāvokli jeb gribasspēku darboties tālāk un neapstāties. Ir tiešām daudz un dažādi veidi kā sevi nepārtraukti motivēt, jo ja cilvēks būs motivēts viņš nekad neapstāsies līdz sasniegs visus savus mērķus un sapņus, tā nu tas ir. Lasiet grāmatas, vērojiet citus veiksmīgus cilvēkus vai arī atrodiet kādu iedvesmojošu vietu, kur motivācija, nav nekas jauns – kā piemēram portālā motivation.lv, kur katrs stāsts, padoms un raksts ir domāts tieši Tev, tavai izaugsmeu, iedvesmai un dvēselei. Tā būs īstā vieta kur smelties motivāciju un gribasspēku katrai dienai.

Atcerieties, līdz ar motivāciju nāk smags darbs, un apvienojot šīs divas lietas – motivācija un darbs, jūs iegūsiet fantastiskus rezultātus katrā dzīves sfērā- tas noteikti būs milzīgs bonuss jūsu dzīvē, kā arī apkārtējiem ar ko jūs uzturaties ikdienā.

Veicot ikdienas darbus, motivācija būs tā īstā lieta kas jūs mudinās izdarīt vairāk un labāk, tāpēc turieties kopā ar cilvēkiem, kas sniegs jums pozitīvas emocijas un sajūtas – tā jums būs vieglāk un arī citiem būs patīkamāk. Kādēļ nepieciešams atbalstīt arī citus un sniegt motivāciju pārējiem? Tas ir viens no sen pierādītiem faktiem – dots devējam atdodas, nevajag domāt un cerēt tikai tā, ka palīdzi lai saņemtu atpakaļ.. Protams, visam ir savs limits un pieklājības mērs.. Taču ja palīzēsim viens otram un dosim iedvesmu arī citiem, apkārtējie cilvēki tevi atcerēsies un jūs noteikti kādu dienu saņemsiet visu to labāko arī atpakaļ. Tāpēc lieki netērē savu laiku, atrodi lietu, vietu kas motivē tieši Tevi!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *