Kā dārzā ierīkot grilēšanas zonu?

Apr 15, 2019 by

dārza kūpinātavaVasarā dārza svētki vai vienkārši kopīgas maltītes svaigā gaisā ir ierasta lieta. Taču, lai gan atmosfēra, gan ēdiens izdotos lieliski, vērts ieguldīt grilēšanas zonas ierīkošanā. Lūk, daži padomi, kā to vislabāk izdarīt.

Vietas ierīkošana

Vispirms jau jāiekārto šim nolūkam atbilstoša vieta. Tai jābūt pietiekamā attālumā no mājas. Tāpat to nevajadzētu ierīkot koka sētas, krūmu, koka un citu viegli uzliesmojošu elementu tuvumā. Jāņem vērā, ka grils vai dārza kūpinātava jānovieto uz līdzenas virsmas. Lai to nodrošinātu, var izmantot, piemēram, bruģi, flīzes, koka dēļus. Ja tiek veidota koka grīda, to vispirms vajadzētu apstrādāt ar speciālu aizsarglīdzekli, kas pasargā pret pūšanu, sēnīti un uguni. Bez šaubām, grila zona jāierīko drošā attālumā no bērnu rotaļu laukuma.

Piemērotākā risinājuma izvēle

Grili un kūpinātavas pieejamas plašā izvēlē, tādēļ katrs var izvēlēties sev tīkamāko risinājumu. Piedāvājumā dažādu veidu kūpinātavas ar atšķirīgām funkcijām. Arī grilu klāsts ir plašs – sākot no pārnēsājamiem līdz salīdzinoši lieliem ķieģeļu griliem. Tas, kuram risinājumam dot priekšroku, ir gaumes, prasību un arī iespēju jautājums. Daudziem piemērotākā risinājuma izvēli nosaka cena. Lai atrastu izdevīgāko variantu, ir vērts aplūkot un salīdzināt vairākas opcijas, un tikai tad pieņemt gala lēmumu.

Kur iegādāties?

Grili, kūpinātavas un pārējais grila zonas iekārtošanai nepieciešamais aprīkojums pieejams dažādās tirdzniecības vietās, tostarp interneta veikalos. Un tieši tiem daudzi dod priekšroku – pirmkārt, tas ir veids, kā ietaupīt laiku, jo iepirkties iespējams jebkurā sev ērtā laikā, otrkārt – tas ļauj ietaupīt arī līdzekļus, jo dažādus piedāvājumus salīdzināt ir daudz vienkāršāk.

Iepērkoties internetā par preču kvalitāti nevajadzētu šaubīties – ja vien izvēlēsies uzticamu veikalu. Turklāt, iepērkoties tiešsaistē, spēkā ir distances līgums, kas nosaka – pircējam ir tiesības 14 dienu laikā atdot preci atpakaļ veikalam, ja tā kāda iemesla dēļ neatbilst prasībām.

Ieskaties labāko veikalu piedāvājumos, atrodi savām prasībām atbilstošāko risinājumu un drīz vien jau varēsi uzrīkot garšīgu dārza ballīti!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *