Kā izvēlēties labāko pie kā apdrošināt auto un kāpēc tas varētu būt tieši Compensa

Mar 4, 2015 by

ka izveleties auto apdrosinasanuIzvēlēties dažādu pakalpojumu sniedzēju mūsdienās, vai vēl jo vairāk, pakalpojuma veidu, nebūt nav vienkārši – piedāvājumu ir daudz, un katrs solās būt labāks par iepriekšējo. Ar auto apdrošināšanu ir vienkāršāk – vismaz piedāvājumu veidi ir tikai divi – OCTA un KASKO apdrošināšanas polises auto. Ar OCTA viss ir skaidrs – polise standartā piedāvā vienādus nodrošinājumus pret zaudējumiem, lai arī pie kura apdrošinātāja to neiegādātos, atšķiras vienīgi cena un, iespējamie, papildus servisi – lojalitātes programmas, bonusi un tā tālāk. KASKO jau ir individuālāka apdrošināšana, kas tiek piemērota katram autovadītājam un viņa spēkratam atsevišķi, vērtējot pēc dažādiem parametriem. Un šie parametri, pēc kuriem vērtēt, dažādiem apdrošinātājiem mēdz atšķirties.

Compensa KASKO ir visu risku apdrošināšana – vismaz visu būtiskāko un biežāk sastopamo risku. Visu risku apdrošināšana nozīmē, ka tik apdrošināta auto virsbūve, stikli, motortelpa, salons, spoguļi, riepas un pat diski, pret negadījumā vai kādā citā situācijā radušajām sekām. Tas nozīmē, ka auto ar šo polisi tiek apdrošināts pret apzagšanu vai nozagšanu, sasišanu, uguns un ūdens radītajiem bojājumiem, mājdzīvnieku un/vai savvaļas dzīvnieku radītajiem bojājumiem, numura zīmju zādzību un citiem sīkākiem negadījumiem, kas ar auto var atgadīties ikdienā un nebūt nav patīkami. Lielākoties, pret šādiem riskiem apdrošina arī citas apdrošināšanas kompānijas, piedāvājot KASKO polisi. Kas īpašs pie Compensa KASKO, ir iespēja saņemt diennakts tehnisko palīdzību uz ceļa – ja nu ar auto kas neparedzēti atgadījies, bet pa rokai īsti nav neviena drauga, kas varētu izlīdzēt (tiem parasti zvanām pirmajiem), savukārt pats ar radušos ķibeli tikt galā nevar.

Tāpat lielisks papildinājums Compensa KASKO apdrošināšana ir piedāvātā nomas auto funkcija. Ja savu auto izmantojam ikdienā, bet tam atgadās kāda ķibele, kuras novēršana var prasīt pāris dienas vai pat ilgāku laiku, atklājam sevi situācijā, kas bez auto esam kā bez rokām. Compensa piedāvā iespēju pieteikt nomas auto jau no pirmās nepieciešamās dienas, aiztaupot sev pārvietošanās raizes, kamēr paša spēkrats tiek labots. Tāpat arī iespēja izvēlēties sev tīkamāko vai vienkārši zināmāko un uzticamāko autoservisu, kur novērst radušos bojājumus, ir noderīga. Nav jāuztic savs auto pilnīgi svešās rokās, bet gan izvēlēties sev uzticamu pakalpojumu sniedzēju.

Laikā, kad piedāvājumu ir daudz un dažādi, varam atvēlēt neilgu laika sprīdi, lai sameklētu sev nepieciešamo informāciju, salīdzinātu pakalpojumu sniedzējus un izlemtu – kurš tad ir atbilstošākais. Varbūt auto apdrošināšanai tā ir tieši Compensa.

 

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *