Kādu viedtālruni pirkt?

Oct 7, 2015 by

 

iphone 5s zelta

Šķiet, nekad neriskēšu kādam savam draugam vai paziņam ieteikt, kāpēc pirkt vai nepirkt vienu vai otru viedtālruni. Ne jau tāpēc, ka kāds manā skatījumā būtu sliktāks, kāds labāks. Drīzāk gan tāpēc, ka viedtālrunis jau sen kļuvis par ļoti īpašu un individuāli personisku lietu – un te nu katram jāizvēlas pašam, kāds viedtālrunis tad būtu vislabākais.

Funkcijas, ko piedāvā viedtālruņi, piezīmju izveide, sava dienas kalendāra kontrolēšana, mūzika, fotografēšanas un videoieraksta iespējas – te nu katram pašam jāskatās, kas viedtālrunī būs īpašāks un nepieciešams.

Es izvēlos viedtālruni vadoties pēc daudziem parametriem – fotokameras kvalitāte, ekrāna kvalitāte, iespēja viedtālruni izmantot kā ikdienas plānotāju, interneta pieejamība, iespējams pārbaudīt epastu jebkurā laikā un vietā, balss ieraksta iespēja, mūzikas atskaņošanas kvalitāte. Katrā gadījumā savu viedtālruni izmantoju kā visas savas darba ikdienas plānošanas ierīci – zvani, tikšanās, informācija, ātra nosūtīšana un saņemšana – tas ir galvenais mans.

Tomēr, ja iegādāšos viedtālruni vecmāmiņai, pirkšu ko nedaudz vienkāršāku – galvenās funkcijas tomēr būs piezvanīt un nosūtīt sms. Jā, pozitīvi, ja vecmāmiņa vēlas un prot arī fotografēt ar viedtālruni, sameklēt internetā vajadzīgu informāciju un tā tālāk. Tomēr pamatfunkcija būs un paliks – zvanīt.

Jauniešiem daudz saistošāks būs viedtālrunis, kas nodrošinās neliela izklaides centra iespējas – sociālie tīkli, sazināšanās ar draugiem, spēles, mūzika, internets, filmas un vēl dažādas citas lietas. Dažādas aplikācijas, skārienjūtīgs ekrāns, izturīga baterija – tas viss būs būtiski gan izvēloties viedtālruni jaunietim, gan biznesa cilvēkam, kas savu ikdienu kārto ar viedtālruņa palīdzību.

Un lai gan arvien vairāk cenšamies izvēlēties viedtālruņus ar lielāku un lielāku ekrānu, mans ieteikums – izvēlēties optimāli ne pārāk lielu, ne pārāk mazu viedtālruni. Mazā būs grūtāk pilnībā izbaudīt visas tālruņa piedāvātās iespējas, tomēr pārāk lielu viedtālruni būs pagrūti izmantot, lai zvanītu – iedomājieties nelielas planšetes izmēra viedtālruņa turēšanu pie auss. Gan izskatās nedaudz smieklīgi, gan nebūt nav ērti. Tad nu mēģinām apvienot savas vēlmes funkciju ziņā, ar samērīga izmēra viedtālruni un izvēlēts būs pareizais – lai kāda modeļa arī tas nebūtu.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *