KASKO noformēšana Jūsu labsajūtai

Aug 16, 2018 by

kasko polisePiedāvātā KASKO apdrošināšana radīta tam, lai Jūsu automobilis būtu drošībā tiešām visās situācijās – arī auto atslēgu bojājumu vai katastrofu gadījumā. Kopā ir pieejami pat vairāk kā 10 īpaši risku veidi, tādēļ iespējams atrast pilnīgi visu nepieciešamo. Minētā KASKO polise ir absolūti katra paša brīvprātīga izvēle, tomēr speciālisti allaž iesaka to noformēt savam personīgajam auto.

Galvenokārt klienti izmanto apdrošināšanas palīdzību gadījumos, kad bojājumus rada sadursmes ar zvēriem, kā arī atsevišķi auto bojājumi pēc lielām vētrām un plūdiem. Neizsakāmi iecienīta šī polise ir ievērojami dārgāku auto vadītājiem, jo tie automātiski jūtas vairāk aizsargāti, ja rodas kādi zaudējumi trešo personu rīcības dēļ.

Izvēloties KASKO, Jūs varat pieteikt visu, kas vien vajadzīgs, taču jāatceras, ka tas tiešā veidā ietekmēs polises cenu.

KASKO kalkulators cenas pārbaudei

KASKO online tiek piedāvāts katram, tieši tādēļ varat to noformēt ļoti veikli un vienkārši. Galvenais speciālistu mērķis ir pienācīgi iepazīstināt klientus ar polises cenas izveidošanas pamatprincipiem, visiem reālajiem riskiem un vairākām citām būtiskām lietām.

KASKO īpašais kalkulators ir pats pirmais un pilnīgi noteikti svarīgākais mājaslapas rīks, kas Jums jāizmanto, jo tas palīdzēs noskaidrot Jūsu polises reālo cenu.

Vēl ļoti nozīmīgi ir tas, ka pašriska summa nosaka to, cik Jums būs vēlāk jāmaksā par izvēlēto polis, tāpēc tā apmērs būtu jāizvēlas ļoti prātīgi.

Nepalaidiet garām būtisku informāciju

Uzmanības veltīšana pat vismazākajiem sīkumiem ir ļoti nozīmīga, jo ir pakalpojumi, kas apdrošināšanas periodā ir pieejami vien noteiktā skaitā. Vispirms jau jāsaprot, ka auto ir vajadzīga īpaša drošības sistēma, tāpat konkrētais apdrošinātājs var lūgt veikt atsevišķus uzlabojumus.

Tāpat plānojot pieteikt KASKO, pieprasiet sev piemērotu polises reālās darbības teritoriju – tikai Latviju, visu Eiropu vai tikai Baltijas valstis.

Ir jāpiebilst, ka šāda veida polise ir piemērota arī visiem kravas auto, tāpat arī motocikliem un cita tipa transportlīdzekļiem.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *