Kvalitatīvi gultas veļas komplekti par pievilcīgām cenām – 220.lv

Mar 21, 2017 by

gultas veļas komplektiJūsu mājoklim pilnīgi noteikti vajadzētu būt tai vietai, kur vienmēr ir patīkami atgriezties. Viena no svarīgākajām telpām mājā vai dzīvoklī, kuras iekārtošanai jāpievērš īpaša uzmanība, ir guļamistaba. Tās centrālais objekts ir gulta, tāpēc tai jābūt ērtai, pietiekami plašai, kā arī, protams, jāparūpējas par to, lai tiktu izvēlēts piemērots gultas veļas komplekts. Lai atrastu tieši tādu komplektu, kas atbilst jūsu vēlmēm un iespējām, iesakām ielūkoties interneta veikala 220.lv piedāvājumā.

Daudzveidīgs materiālu klāsts

Ikvienam no mums ir sava gaume, tādēļ, pirms iegādājaties gultas veļas komplektu, pārdomājiet, kāds materiāls jums būtu piemērotākais.

220.lv varat iegādāties klasisko kokvilnas gultas veļu, kas ir elpojošs un labi piemērots cilvēkiem, kuriem ir alerģijas. Turklāt šis audums ir derīgs gan ziemas, gan vasaras sezonai, jo karstā laikā tas atvēsina, bet ziemā – saglabā siltumu. Pieprasīti ir arī kokvilnas bērnu gultas veļas komplekti.

Tiem, kuri vēlas izbaudīt īpašu maigumu un komfortu, patiks satīns un kokvilnas satīns, jo tas ne tikai ir elegants un rada romantisku atmosfēru guļamistabā, bet arī tā tekstūra sniedz patīkamas izjūtas, saskaroties ar ādu.

Krāsainiem sapņiem varat izvēlēties mikrošķiedras 3D gultas veļas komplektus, kas pieejami ar krāšņām, augstas kvalitātes apdrukām – ziedu motīviem, rakstiem, dabas skatiem, automobiļiem un pat dzīvnieku attēliem. Mikrošķiedru mūsdienās arvien biežāk izmanto gultas veļas komplektu ražošanā, jo šis materiāls ir izturīgāks, kā arī tik ātri nezaudē krāsu spilgtumu un nesaraujas. Protams, tas ir atkarīgs no atbilstošas kopšanas.

Cenas ziņā izdevīgākie ir gultas veļas komplekti, kas ražoti no poliestera. Arī tie ir pieejami dažādās krāsās, ar rakstiem un zīmējumiem. Poliesters ir maigs un elpojošs materiāls, kas neizraisa alerģijas.

Dažādi izmēri

Skaistai apdrukai vai augstvērtīgam audumam nebūs nozīmes, ja izvēlēsities nepareiza izmēra gultas veļas komplektu. Lai tā nenotiktu, pirms preces iegādes vienmēr pārbaudiet, kāds ir segas pārvalka, palaga un spilvendrānas izmērs. 220.lv iespējams atlasīt konkrētus izmērus, tāpēc īsto preci varēsit atrast ātri un vienkārši. Pievērsiet uzmanību arī vietu skaitam, jo mēdz būt vienvietīgi, pusotrvietīgi, divvietīgi un arī ļoti liela izmēra gultu veļas komplekti.

Komplektācija dažādām vēlmēm

220.lv varat iegādāties gultas veļas komplektus dažādās komplektācijās. Ir pieejami tādi komplekti, kuros iekļautas divas spilvendrānas un segas pārvalks (trīs daļas), tāpat varat iegādāties arī četrdaļīgos komplektus, kuros ir segas pārvalks, divas spilvendrānas un palags.

Norādījumi atbilstošai kopšanai

Pat visaugstākās kvalitātes audumu iespējams sabojāt, ja tiek izmantoti nepareizi mazgāšanas līdzekļi vai arī uzstādīta nepiemērota mazgāšanas temperatūra. Lai jūsu gultas veļas komplekts pēc iespējas ilgāk saglabātu savu izskatu un auduma maigumu, ņemiet vērā padomus, kas norādīti preces aprakstā.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *