Motivācija ir veids, kā sevi pacelt jaunā dzīves līmenī

Jun 26, 2015 by

Katrs dzīvo savu dzīvi tā kā vēlas, tas ir nenoliedzams fakts, taču ir vērts aizdomāties par to, kā savu dzīvi padarīt neaizmirstamu, pat arī tad kad jau esi vecs. Mūsdienās liela daļa cilvēku ir sapratuši to, ka dzīve ir jāizbauda un jāņem no tās viss iespējamais. Izvēloties sev piemērotāko dzīvesveidu, ir vērts aizdomāties par veselīgu dzīvesveidu, jo tas noteikti uzlabos dzīves līmeni. Apkopojot visas svarīgās nianses labākam dzīvesveidam, ir vērts padomāt par visu, arī par sīkumiem. Sāksim ar pavisam vienkāršu jautājumu – ko mēs vēlamies no dzīves? Tas ir labs jautājums, lielākā daļa atbildēs ar šiem vārdiem – veselību, laimi, naudu.. Taču ar to viss beidzas, kāpēc? Jo mēs visi esam iedomājušies, ka daudzas lietas nāk pašas no sevis un neapzinamies ka pie katras lietiņas, ko vēlamies iegūt ir smagi jāstrādā neatskatoties atpakaļ.

motivācija

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Motivācija, tā ir pati labākā lieta, kas nepieciešama lai jūsu sasniegumi kļūtu pavisam reāli. Ir tikai jādara un jātic sev, jo ja noticēsiet sev un darīsiet cik spēka – jums noteikti izdosies! Katram mērķim un sapnim ir nepieciešama 100% atdeve no sevis, kā arī, tam seko disciplīna un nodošanās. Izvēloties sev piemērotākās nodarbes, vienmēr atcerietes, kā jūs to darat, ko jūs darat – un vai tas jums sagādā baudu. Pats galvenais ir saprast, vai jūs darat pareizi vai nē, taču ja katru dienu ceļaties ar smaidu un vēlmi to darīt atkal – uz priekšu! Lielisks piemērs varētu būt daudzu dažādu cilvēku darbs, kas lielākajai daļai noteikti nemaz nepatīk. Katru rītu ir smagā celšanās un nevēlēšanās doties uz darbu vai darīt to, kas ir jādara. Tad nu lūk, šī sajūta ir jāizbeidz un jādara tikai tas kas jums patīk, tas, ko jūs mīlat un negrasaties pamest. Ir laiks pieņemt lēmumu par labu sev, nevis kādam citam. Tam visam ir nepieciešama motivācija, jo tieši šī īpašība palīdz kustēties uz priekšu – sasniegt jaunas virsotnes.

motivācija dzīvei

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Iekustiniet sevi un savu dzīvi, un lai to sāktu, ir nepieciešams liels morālais un fiziskais iedvesmojums, kur to smelties? Kā panākt to, lai katru dienu es gribētu darīt to, ko es daru, vai mainīt lietas tā kā es vēlos? Portāls motivation.lv dos lielisku devu iedvesmas un tā būs labākā motivācija jums ik dienai, arī dienās kad nevēlaties pat celties no gultas. Izlasot kādu no motivējošajiem rakstiem, jūs noteikti pacelsiet galvu un sapratīsiet ka nemaz nav tik grūti.. 

Veido savu laimīgās dzīves rutīnu, ēd veselīgi, sporto, ļaujies arī mazām sīkām baudām.. Tas viss kopā tev sniegs lielisku iespēju saprast, ka dzīve ir jāizbauda un tā ir tikai viena. Kā zināt to, kas mani motivē? Kāda ir motivācijas jēga? Pavisam vienkārši, 2 nedēļas atrodi dažādas lietas, kuras tev liekas interesantas un tev patiks darīt.. Pēc šī laika, apkopo savas domas un sniedz sev atbildi jeb secinājumus uz to, ko vēlies šajā dzīvē un tad arī pati motivācija darīt parādīsies, tas tiešām nav nemaz tik grūti. Ir tikai jāsaprot un jāatrod lietas, kuras tev tiešām sagādātu prieku darīt. Nav runa par naudu vai materiālo pusi, vienkārši pacenties darīt labas lietas un tas skaistais atnāks pats no sevis.. Viss labais atnāks pats no sevis un jūs noteikti būsiet laimīgs par rezultātu.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *