OCTA un KASKO polises varianti

Jun 18, 2018 by

apdrošināšana no Manapolise.lvApdrošināšana tiek pielietota tiešām daudzos gadījumos, jo klientiem ir patiešām svarīgi spēt parūpēties par savu veselības stāvokli un savu nekustamo īpašumu utt. Apdrošināšanas kompānijas turpina domāt par to, lai to klientiem būtu pēc iespējas vairāk izvēles iespēju, līdz ar to tiek radīti jauni risinājumi. Salīdzinoši daudzi konkrētie piedāvājumi ir saistīti ar OCTA un KASKO polisēm, jo tās savā ikdienā izmanto visi reālie auto īpašnieki.

Nav nekāds noslēpums, ka tieši KASKO polisi ir iespējams izmantot kā papildus auto apdrošināšanu no Manapolise.lv, jo tiek garantēta palīdzība arī nestandarta nepatīkamās situācijās. Noteiktu cenu par pieprasīto polisi var aprēķināt vienīgi Jūsu apdrošinātājs, jo svarīgs auto veids, vecums un daudzas citas sīkas nianses.

Neskatoties uz to, klientiem ir tiešām svarīgi iegūt kaut vai tikai aptuveno polises vērtību, tādēļ ir pieejams speciāls apdrošināšanas kalkulators.

Ceļot droši var ikviens

Tieši tikpat bieži tiek izmantota arī ceļojumu apdrošināšanas polise, jo ceļotājiem ir tiešām būtiski, lai būtu pieejama tūlītēja palīdzība no malas. Lielā daļā situāciju šādās polisēs klienti vēlas ietvert garantēto palīdzību veselības sarežģījumu novēršanai un tūlītējas medicīniskās palīdzības saņemšanai no tuvumā esošajiem ārstiem.

Plānojot doties jebkurā ceļojumā jāpadomā arī par savu dokumentu pietiekamu drošību, jo īsā laikā izveidot jaunu pasi noteikti nebūs tik vienkārši, turklāt būs vajadzīgi noteikti līdzekļi.

Bagāžas pazušanas un bojājumu konstatēšanas gadījumos arī ir iespējams ātri saņemt vajadzīgo palīdzību, bet par to daudz sīkāk ir iespējams izlasīt pie katra faktora atsevišķi. Tikpat noderīga var būt arī iespēja, kas ikvienam ļauj iegūt īpašu palīdzību tajos gadījumos, kad , piemēram, aizkavējas noteiktās lidmašīnas reiss un ir vajadzīgs ēdiens, transports utt.

Apdrošinot īpašumus samazināsiet risku

Izvēloties apdrošināt savu dzīvokli vai māju, Jūs jutīsieties krietni drošāk arī tajās situācijās, kad diemžēl būsiet tālu prom un nekādā veidā nespēsiet to pieskatīt. Ilgtermiņa vērtīgās polises šajā kategorijā dod acīmredzami vairāk, pietam Jums noteikti būs iespēja ietaupīt naudu. Jums palīdzība tiks garantēta arī ievērojami nopietnākās dzīves situācijās, tomēr vienmēr pastāv arī mazāk būtiski potenciālie riski mājās.

Jums būtu jāapskata visi noteiktajā polises variantā esošie riski, ņemot vērā arī to, ka iespējams pašam saņemt visu iespējamo risku apdrošināšanu. Lai spētu nodrošināt vērtīgo speciālistu palīdzību arī citās dzīves situācijās, speciālisti ļauj atsevišķi saņemt arī Jūsu aktīvās atpūtas vērtīgā inventāra reālo apdrošināšanu utt.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *