Populārākās galda spēles

Aug 5, 2019 by

galda spēlesIzvēlies kādu no populārākajām galda spēlēm. Piedalīties spēlēs ir aizraujoši un izglītojoši. Pavadi vairāk laika kopā ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem!

Kāršu spēle “UNO”

Šī ir viena no vecākajām spēlēm, kas izstrādāta 1971.gadā. Šo spēli varēsi izmantot gan lielākās, gan mazākās kompānijās. To var spēlēt 2 līdz 10 dalībnieki. Iepriecini gan bērnus, gan pieaugušos: “UNO” aizraus spēlētājus sākot no 7 gadu vecuma.

Iepakojumā ir 108 kārtis. Šī spēle Tev neapniks un to varēsi spēlēt ilgāku laiku.

Kārtis ir jāsajauc pirms spēles sākuma. Katram spēlētājam pienākas 7 kārtis. Atlikušo kāršu kaudzi novieto apļa vidū. Viena kārts ir jāatstāj atvērta.

Spēlētājam, kuram ir viena kārts, ir jāpasaka: UNO. Gadījumā, ja spēlētājs to neizdara un to pamana konkurents: tad tam spēlētājam, kuram ir atlikusi viena kārts, ir jāpaņem 2 kārtis no kavas. Spēle beidzas brīdī, kad tikai vienam spēlētājam ir kārtis. Uzvar dalībnieks, kurš pirmais atbrīvojas no visām kārtīm.

Šahs

Izvēlieties klasiskas galda spēles (lasīt vairāk). Apgūsti šaha stratēģiju un viltības!

Pirms spēles sākuma, šaha kauliņi jāsakārto vienādā secībā. Torņi tiek novietoti galdiņa stūros, tiem blakus jāsaliek zirdziņi, kam seko laidņi. Pēc tam tiek novietota dāma. Dāmai vienmēr jāatrodas uz lauciņa, kas atbilst figūras krāsai. Karalis tiek novietots uz atlikušā lauciņa.

Katra figūra pārvietojas atšķirīgi. Tās var ieņemt pretinieka figūras vietu, nokaujot figūru. Šīs galda spēles figūras var aizstāvēt savas krāsas figūras, ja tās tiek nokautas. Šaha kauliņi var kontrolēt svarīgus spēles lauciņus.

Dambrete

Izaicini draugu uz dambretes cīņu! Šī aktivitāte attīstīs loģisko domāšanu un būs aizraujoša izklaide.

Šīs galda spēles sākumā katram dalībniekam ir 12 kauliņi. Tie ir baltā un melnā krāsā.  Kauliņus ir jānovieto pirmajās trīs rindās, katrā galdiņa pusē.

Kauliņi jāvirza uz priekšu pa diagonāli, uz blakusesošo brīvo lauciņu. Galvenais mērķis ir apsteigt sāncensi un pirmajam izcīnīt uzvaru!

Sagādā prieku gan sev, gan citiem! Populārākās galda spēles iegādājies interneta veikalā 220.lv.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *