RIEPU SERVISA PIEDĀVĀJUMI KATRAM

Jan 2, 2020 by

Auto bez riepām iedomāties nvaram, jo arī cilvēki bez kurpēm nestaigā. Riepu nolietojums un arī tehniskais stāvoklis noteikti ir ļoti svarīgs drošības rādītājs. Neatkarīgi no tā, kāda veida riepas lietojat, automašīnai ir jābūt drošai.Automašīnas riepas visādā ziņā būs iegādājamas lielā cenu amplitūdā. Auto servisa darbinieki un riepu eksperti, vienmēr laipni atbildēs uz visiem jautājumiem kā arī konsultēs par piemērotāko risinājumu. Ziemas riepas ir iespēja arī nodot glabāšanā, nesezonas laikā. Auto Riepu pārbaude, īpaši, ja riepas ar radzēm, un citi ar automašīnu riepu uzglabāšanu un izmantošanu saistīti jautājumi, tiek veikti riepu servisā, jebkuram klientam. Ja ar mašīnu brauc pa vājas kvalitātes ceļu, izredzes sabojāt automašīnas diskus ir ārkārtīgi liela. Jebkurā mašīnas riepu noliktavā parūpēsies arī par mašīnas diskiem, ja būs tāda vajadzība. Mašīnas riepu servisa piedāvājumā ietilpst arī tādi pakalpojumi kā auto riepu maiņa kā arī riepu balansēšana.

Uzzini vairāk – https://mmkserviss.lv/pakalpojumi/

 

ZIEMAS RIEPU UZGLABĀŠANAS NOLIKTAVA.

Ziemas mašīnu riepu sezona mūsu valstī iesākas pirmajā oktobrī un beidzas pirmajā martā. Saprotams, ka ziemas riepu lietošana jau ātrāk vai ilgāk, ir atkarīga no esošajiem laikapstākļiem. Vissezonas riepām ir obligāti jāpārbauda protektora biezums pirms ziemas sezonas sākuma, lai nerastos nepatīkamas situācijas un pārpratumi. Pērkot lietotas vai mazlietotas ziemas riepas, visādā ziņā ir ekonomija, jo pastāv iespēja ietaupīt teju 40 procentus, kas ir diezgan liela naudas summa. Nereti, šāda atšķirība ir arī vasaras vai vissezonas riepām.Pirms pērkat lietotas vai atjaunotas riepas, noderētu konsultācija pie auto riepu servisa darbiniekiem.

 

RIEPU GLABĀŠANA, APKOPE, DIAGNOSTIKA UN CITI PAKALPOJUMI.

Jebkurš klients novērtē mašīnu servisu, kas nodrošina dažāda stila, ar riepām saistītus servisus. Ļoti daudzi mašīnu servisi nodrošina arī riepu uzglabāšanas pakalpojumus, jo, būsim reāli – ne visiem mājokļi ir īpaši atbilstoši tam, lai pareizos apstākļos uzglabātu papildus riepu komplektu, nemaz nerunājot par to, ka tas aizņem vietu. Lai nebūtu nekādu problēmu ar riepu sagatavošanu jaunajai darba sezonai, riepu sevisi visā Latvijā piedāvā diagnostiku, apkopes pakalpojumu un daudz citus saistītus pakalpojumus un konsultācijas, lai pieredze uz ceļa būtu droša un lieliska. Lai pārvietošanās pa Latvijas ceļiem būtu vēl tīkamāka, ir opcija izmērīt arī protektora biezumu, kas ir īpaši svarīgs ziemas riepu rādītājs, sākoties drēgnajiem laikapstākļiem.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *