Sports – veselībai un labam izskatam

Aug 17, 2015 by

Kādas tikai metodes dzīves laikā mēs nemēdzam izmantot, lai uzlabotu ķermeņa formu, zaudētu svaru, atgūtu jaunības enerģiju. Un ne visas no šīm metodēm ir pārbaudītas un drošas veselībai. Bet mēs tam nepievēršam uzmanību, jo ir taču tk labi atkal noticēt jaunai brīmumainai metodei, kas novērsīs mūsu problēmas. Tomēr visos laikos ārsti un citi speciālisti ir apgalvojuši vienu – noturīgu labasajūtu, veselību un labu fizisko formu cilvēkam var nodrošināt tikai sabalansēts uzturs un regulāras sportiskās aktivitātes.

Tad nu jāpadomā, cik daudzi cilvēki šo ieteikumu savā ikdienā izmanto. Lai gan pēdējos gados situācija ir uzlabojuies, jo cilvēki sāk vairāk domāt par veselīgu dzīvesveidu, tomēr kopumā joprojām aina nav patīkama. Tik daudzi no mums regulāri pārēdas, lieto neveselīgu pārtiku un pilnībā izslēguši no savas ikdienas aktīvas kustības un sportu. Tas attiecināms ne tikai uz pieaugušajiem, bet arī bērniem. Tie lielāko daļu brīvā laika pavada pie televizora vai datora. Atceros, ka mēs ar draugiem un radu bērniem brīvdienās un vasarās no rīta gaismas līdz tumasi pavadījām ārā, spēlējām spēles, devāmies uz mežu, kāpām kokos un darījām daudz ko citu. Bijām saules enrģiju uzņēmuši, izkustējušies un ar labu ēstgribu pēc aktīvās dienas. Tagad reti kurš bērns tā pavada savu brīvo laiku. Tāpēc, manuprāt, vecākiem ir jāsāk rādīt piemērs savām atvasēm. Ir jāsakārto ēdienkarte un beidzot jāsāk sportot. Zinu, ka daudziem pilsētniekiem tas šķiet apgrūtinoši, jo dienas steigā nevar atrast vēl laiku braukt ārpus pilsētas, lai skrietu pa mežu vai vingrotu pie jūras. Bet ir taču daudz alternatīvu, jo pilsētvide arvien vairāk tiek pielāgota aktīviem cilvēkiem. Parkos ir ierīkoti skriešanas celiņi, gan centrā, gan katrā mikrorajonā ir pieejami sporta klubi, kur var nodarbināt savu ķermeni ar dažādas slodzes veidiem. Iespējams, ka labi sporta klubi ir turpat līdzās jūsu darba vai dzīves vietai. Vajag tikai painteresēties. Piemēram, populārie un kvalitatīvie Atlētika klubi ir septiņās vietās Rīgā un viens arī Jelgavā. Sev ērtāko noteikti var atrast jebkurš.sporta klubi

Tad, kad uzsāksiet pārmaiņas savā dzīvē, ģimenes locekļi un tuvākie cilvēki nemanot jums sekos, jo labi piemēri iedvesmo. Sports palīdzēs jums iegūt trenētu un slaidu augumu, novērsīs sēdoša darba radītās sekas, uzlabos miega kvalitāti, vairos enerģiju un dzīvesprieku. Mēs taču visi gribētu, lai mums līdzās ir tādi cilvēki, nevis noguruši, nīgri, apvēlušies un ar sevi neapmierināti. Tāpēc ir jāizkāpj no savs komforta zonas un jāsāk savā labā kaut ko darīt. Ja varētu, jūsu ķermenis noteikti pateiks paldies, jo tas ir radīts, lai kustētos un būtu vesels līdz sirmam vecumam.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Related Posts

Share This

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *