Uzticams auto serviss

Jul 12, 2015 by

Ikviens automašīnas īpašnieks ir neskaitāmas reizes pārliecinājies, ka personiskais transportlīdzeklis spēj ievērojami atvieglot ikdienas dzīvi. Atliek tikai sēsties pie auto stūres, un tu jebkurā diennakts laikā vari nokļūt tieši tur, kur nepieciešams. Turklāt ceļojumu iespējams baudīt komfortablos apstākļos, lieki neraizējoties par mūžam mainīgo sabiedriskā transporta grafiku vai nepatīkamiem līdzbraucējiem.

Tomēr, kā zināms, par ērtībām ir jāmaksā. Automobilis neizbēgami sagādā arī papildu izdevumus. Ir tēriņi, ko iespējams ieplānot jau laikus – regulāra tehniskā apskate, sezonas riepu maiņa, nodokļu nomaksa vai apdrošināšana, taču tehnika mēdz pievilt pašos negaidītākajos brīžos. Neviens nav pasargāts no negadījumiem, salūzuša kartera vai pat tāda sīkuma kā caura riepa. Šādos gadījumos ir svarīgi, lai tev būtu uzticams auto serviss – iestāde, ka vajadzīgo pakalpojumu sniegs ne tikai ātri un kvalitatīvi, bet arī par draudzīgām cenām. Tā kā īsto auto servisu nereti ir sarežģīti atrast, vēlos dalīties pieredzē par to, kā tas izdevās man.

Bez auto, kā bez rokām

Gluži kā lielākā daļa autovadītāju arī es bez sava auto jūtos pavisam bezpalīdzīga. Esmu pieradusi pie tā sniegā komforta un pakārtojusi savas ikdienas gaitas, rēķinoties ar to, ka auto mani vienā mirklī nogādās vajadzīgajā vietā. Tā kā manas darbadienas paiet galvaspilsētā, savukārt pati mitinos vairāku desmitu kilometru attālumā, bez automašīnas praktiski nespētu funkcionēt. Turklāt darbu nereti beidzu vēlu, un šajā laikā starppilsētu autobusi arīdzan vairs nekursē.

Kādā piektdienas vakarā, kad atkal biju pamatīgi aizkavējusies darbā, mājupceļā piedzīvoju nepatīkamu pārsteigumu. Jau braucot jutu, ka kaut kas nav kārtībā, un izkāpusi konstatēju, ka automobilim ir caura riepa. Kā par nelaimi, arī rezerves riteņa man nebija, bez tam nebiju droša, ka saviem spēkiem man izdotos to nomainīt. Pulkstenis rādīja jau desmito vakara stundu un man nebija ne jausmas, kā rīkoties, ņemot vērā, ka tuvējā auto servisa darba laiks bija beidzies un pilsētā nepazinu nevienu, kam varētu lūgt palīdzību.

OranzGaraz auto serviss

Izmisusi zvanīju vīram, un viņš ieteica doties uz Oranz Garaz servisu. Atšķirībā no citiem servisiem, šis uzņēmums darbojas visu diennakti, turklāt vīra kolēģis šī servisa pakalpojumus izmanto regulāri un vienmēr ir apmierināts.

Patiešām biju patīkami pārsteigta par Oranz Garaz operatīvo servisu un pretimnākošos apkalpošanu. Gan personāls, gan meistari mani laipni sagaidīja un draudzīgi aprunājās, tūlīt pat nomierinot un apsolot, ka radušos situāciju nekavējoties atrisināsim. Man nevajadzēja lieki kavēties – tukšā riepa teju uzreiz tika salabota, un atsaucīgie darbinieki man novēlēja laimīgu ceļu. Jāpiemin, ka arī summa, ko samaksāju par kvalitatīvo darbu, bija neticami zema, īpaši ņemot vērā vēlo vakara stundu, kad citi auto servisi vairs nedarbojas.

Kopš šīs reizes Oranz Garaz auto servisa pakalpojumus izmantoju regulāri. Autocentrs piedāvā itin visus nepieciešamos pakalpojumus, ātru remontu un zemas cenas. Vienmēr zinu, ka servisa speciālistiem savu automašīnu varu uzticēt bez bažām – remonts neievilksies, un viss tiks paveikts kvalitatīvi, rūpīgi un pārskatāmi. Turklāt darbinieki vienmēr pacietīgi atbild uz visiem maniem jautājumiem un konsultē par neskaidrībām.

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *