Zobu balināšana Rīgā – Adenta zobārstniecības klīnikā

Dec 7, 2015 by

zobu balinasana riga

Latvijā ne mazumu pacientu uztrauc viņu zobu tonis, tomēr ko darīt lietas labā uzdrošinās vien retais. Pretstatā tādām rietumu valstīm kā Amerika, kur dzidrs, spožs smaids ir rota, šajos platuma grādos tas dažreiz tiek uztverts kā lieka greznība. Jāsaka, ka vairums pacientu nemaz nav informēti par procedūru un tās izmaksām – tas nemaz nav tik sarežģīti un dārgi!

Vispaliekošāko zobu balināšanas rezultātu iespējams sasniegt, apmeklējot zobārstniecības klīniku. Protams, jebkurš no mums veikalu plauktos redzējis dažādus zobu balināšanas komplektus. Jāsaka, tie strādā un tā nav nekāda krāpšana, tomēr jārēķinās, ka rezultāts, protams, krietni vien atpaliks no tā, kādu var sasniegt, apmeklējot profesionālu zobu balināšanas procedūru. Ar dažādām zobu pastām, ar zobu balināšanas līdzekļa kapītēm vai balinošajām plāksnītēm var balināt zobus, tomēr iespējams panākt mazāku toņu atšķirību un rezultāts visbiezāk nav pārāk noturīgs.

Runājot par klīnikām, zobu balināšana Rīgā nav nemaz tik populāra. Nevajadzētu pieļaut, ka šo procedūru var veikt jebkurā klīnikā, noteikti pirms pierakstīšanās jāapjautājas par to. Zobu balināšana pavisam noteikti pēdējās desmitgadēs kļūst aizvien populārāka, tādēļ arī pamazām pieaug klīniku skaits, kurās to iespējams veikt.

Zobu balināšana jāuzskata par tikpat nopietnu medicīnisku procedūru kā zobu labošana, tādēļ jāņem vērā, ka tās veikšanai pastāv zināmas prasības. Pie priekšnosacījumiem zobu balināšanai noteikti jāmin, ka zobu un smaganu veselībai jābūt nevainojamai, arī aplikums un zobakmens nepavisam nenāk par labu balināšanas procesam.  Tāpat jāņem vērā, ka balināšana ietekmē tikai zobu dzīvo daļu, tas ir, nav iespējams izbalināt plombes, venīrus, kroņus un tiltus. Labās ziņas ir tās, ka pēc procedūras tos iespējams nomainīt, saskaņojot ar jūsu zobu jauniegūto toni.

Jāņem vērā, ka, balinot zobus, iespējams tos padarīt gaišākus par pāris toņiem, tomēr sniegbaltus zobus ar šādām metodēm iegūt nevar – šādu rezultātu iespējams sasniegt tikai ar venīriem vai kroņiem. Pastāv noteikta toņu robeža, par kuru baltākus zobus ar balināšanu gluži vienkārši nevar iegūt.

Tāpat jāmin arī dažas kontraindikācijas zobu balināšanu, kuras pirms procedūras nāksies novērst. Tāfas ir, piemēram, vecas restaurācijas ar malu sūci, dziļas plaisas zobos, kariozi zobi, slikts mutes dobuma higiēniskais stāvoklis, zobakmens, aplikums, dažādas periodontālās saslimšanas, paaugstināta zobu jutība, zobu nodilums un erozija.

Noteikti nevajadzētu vien pasīvi domāt, ka vajadzētu uzlabot zobu toni. Ja to patiešām vēlies, pieraksties uz konsultāciju jau rīt un konsultējies ar speciālistu par tavu individuālo gadījumu!

      Ienakumi no sis reklamas nonak labdaribai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *